Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] L’Hiver DE 2.0 — Opis modyfikacji

A masz ustawioną polską wersję programu? Bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Siemka, mam kilka pytań apropo modyfikacji:
-Czy wybór przeszłości jest tylko na Hardcore?
-Czy jest regeneracja many i kiedy można ją odblokować?(czy jest to procentówka?)
-Czy mogę go zainstalować na Gothica z unionami i Dx11?(skoro już zapytałem o uniony to czy Bumshaka sie da zainstalować na uniony?)
-Czy są tabliczki z bonusami czy zostały czymś zastąpione?
-Czy bonusy wpływają na progi i czy progi pozostały takie same?
Odpowiedz

(15-06-2021, 16:38)Raoul napisał(a):  Siemka, mam kilka pytań apropo modyfikacji:
-Czy wybór przeszłości jest tylko na Hardcore?
-Czy jest regeneracja many i kiedy można ją odblokować?(czy jest to procentówka?)
-Czy mogę go zainstalować na Gothica z unionami i Dx11?(skoro już zapytałem o uniony to czy Bumshaka sie da zainstalować na uniony?)
-Czy są tabliczki z bonusami czy zostały czymś zastąpione?
-Czy bonusy wpływają na progi i czy progi pozostały takie same?
Jedynie odpowiem na kilka
- Tak, tylko na Hardcore masz kim grałeś w g1
- Z tego co pamiętam to kapliczka Beliara dawała umiejętność regeneracji many (koszt 20PN) 
- Powinno sie dac dx 11, jesli o uniona chodzi to nwm, nie używam
- Przywrócili w tej wersji tabliczki
Odpowiedz

Modyfikacja, wersja L'hiver DE (2+)  jest super. Gram na hardcore łucznikiem i gra się bardzo fajnie :D ‌. Natomiast jedna rzecz mnie nieziemsko irytuje, mianowicie prędkość obrotu Trolli. Klasycznie w G2 trolla ubijało się metodą "na goblina", natomiast w tym modzie troll obraca się dokładnie z taką samą prędkością co nasza postać w starciu z goblinami (lub jeszcze szybciej) co totalnie uniemożliwia walę z tymi stworami bez używania zwoju "zmiejszenie potwora". Rozumiem, że kogoś dopadła nostalgia do G1 ale na litość.... przecież nie będe latał do miasta za każdym razem po zwój żeby ubić jednego moba a potem sprzedać jego skóre za cenę niższą niż cena zwoju. sick

Reasumując czy ktoś wie jak w plikach gry zmodyfikować prędkość animacji trolla i czarnego trolla?  prosi

Poza tym szkoda, że nie ma możliwości poinformowania Palladynów w Khorinis, że niedaleko miasta stacjonuje oddział orków (od 1 rozdziału). W zasadzie, że stacjonował anioł
Odpowiedz

Mod ukończony, całkiem ok się grało jako Mag Wody.
Dopiero Irdorath nie miało żadnych zmian więc mogę dać plusika.
Na minus jednak brak zagospodarowania terenów za palisadą oraz miasta orków w GD. Trochę smutno było.

Gadanie Tizgara o tym, że mod jest łatwiejszy od Nocy Kruka to bzdury. Jest trudniejszy. Nieznacznie, ale jednak.
Odpowiedz

Rownież ukończyłem moda jako Mag Wody. Świetny mod, balans na plus przynajmniej na hardcore. Dawno nie grałem w czystą Noc Kruka ale również wydaje mi się że jest trudniej, bo trzeba bardziej uważać aby nie zginąć. Nostalgic Edition np o niebo łatwiejszy...
Odpowiedz

Może ktoś się wypowiedzieć na temat ulepszania pancerzy u Harada? Wacham się pomiędzy nim a Bosperem dla specjalnych strzał, może ktoś podpowie :)
Odpowiedz

Siema, mial moze ktos podobny problem ze nie widac ilosci dni, expa, zlota w lewym gornym rogu? probowalem instalowac 2 raz moda, szukalem w opcjach gry, plikach config i nic ;/
Odpowiedz

(10-11-2021, 12:38)Cieniu napisał(a):  Siema, mial moze ktos podobny problem ze nie widac ilosci dni, expa, zlota w lewym gornym rogu? probowalem instalowac 2 raz moda, szukalem w opcjach gry, plikach config i nic ;/
W łóżku możesz to ustawić/włączyć, bodajże opcje I :)
Odpowiedz

faktycznie :) dzieki za pomoc xd
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości