Atariar, Nostalgic, VirusBiker, L'Hiver. Który w 2021?
#51

Nie ma czegoś takiego jak głód itp, już dawno zostało to usunięte z moda poprzez fakt ze nikomu nie chciało się tego rozwijac

Ross tak 1.6 zmienia z 5 na 15,  25 było w wersji 1.14, dlatego ze zmieniono z 5 na 15 to potęga umarłych zamiast 1 do ochrony daje teraz 10 ale wymaga 3x więcej składników to i tak  daje duzy def boost zamiast 15x1 mamy 5x10.
Sie nie czaj tylko jedziesz z temat 1.6.4 Ross jako ze doświadczony jesteś wiesz jak postać rozwiiesz to tu masz duże pole do popisu zwłaszcza modlitwy duza daje ale pochłaniają multum hajsu no i zbroje pod styl gry miód malina czego wczesnej nie było nawet głupia zmiana nagrody od vatrasa za zaginionych ludzi zmienia dużo zamiast głupie 3 many każdy dostaje 5 pnów i to się rozumie.

Darku w L'hiver expa jest jeszcze więcej  głupie otwieranie mieszków daje expa  otwieranie kufrów daje expa  to sa male liczby ale tego jest na tyle duże ze  poziom się uzbiera. Przed jarkiem  po bonusach ma się 140 sily i 60% w wybranym przez siebie stylu i na to trzeba  20 lvl to są dość male wymogi na tym etapie maxujac można mieć 25 lvl ale nie jest on wymagany aby w pełni rozwinąć postać, 20 już nam na to pozwala  oczywiście  to nie jest nk gdzie 140 sily robi z nas bogów ale pozwala na efektywna komfortowa gre.
Jesli ktoś jak  kolega z innego tematu podchodzi do l'hivera i narzeka na trudność bo w 3 rozdziale ma ledwo 100 sily gdzie  1  kończy się z 130 to  nic dziwnego ze mod za trudny, nie  to nie wina moda to wina gracze ze nie rozwija postaci.
Odpowiedz
#52

Zagram w 1.6 na bank, tylko skończę Odyseje czyli jeszcze jakieś 5 miliardów godzin grania :D Wiem, że Odyseje oceniasz średnio, ale po tych 8 lat czekania na spolszczenie po prostu z ciekawości muszę go przejść. Plus to, że zawsze jakaś nowa historia dla urozmaicenia.
Odpowiedz
#53

@darek8600 jako, że od założenia tego postu minęło 8 miesięcy przypuszczam, że zagrałeś we wszystkie mody podane w tytule. Sam zastanawiam się nad jednym z nich, ale nie wiem który wybrać, bo od tamtego czasu pewnie wyszły jakieś aktualizacje czy nowsze wersje, a nie mam na tyle czasu żeby zagrać we wszytkie . może mógł by mi ktoś polecić jeden z tych modów?
Odpowiedz
#54

Graj w reimagined + gold remaster
Odpowiedz
#55

Ograłem w końcu wszystkie duże addony.
Nostalgic, Altair, VBE, Returning, L'hiver.
Mam porównanie:

Nostalgic - świetny aspekt towarzysza. Przeszedłem niemal całą grę z Wrzodem (i troche Chani, ani Velaya ani Thora nie podeszły mi jako towarzyszki), było fajnie we 2, mimo braku questów itd, naprawdę się z nim zżyłem. Do tego stopnia, że chętnie przytuliłbym addona dodającego tak działającego towarzysza do innych modów. Poza tym bez szaleństw, ciut trudniejszy start, ale potem z górki. Biednie z brakiem nowego contentu. Bardzo nudna ścieżka bezgildyjna. Ogólnie 2/5
 Altair (1.3) - w zasadzie najbiedniejszy moim zdaniem mod, subtelne poszerza grę, ale ogólnie jest zbyt łatwy. Na plus za buffnięte smoki. Ode mnie 1/5
VBE - chyba najlepsza edycja rozszerzona do G2NK moim zdaniem. Tu coś, tam coś, i takich cosiów się zbiera masa, jendoczenie nie zmienia samej fabuły. Solidne 4/5
H'Liver - OSZ K$!*(@$$&*A TA ZIELEŃ! - graficznie bomba. Ciut trudniej, ale VBE contentem radzi sobie lepiej. 3/5
Returning (AB) - król jest tylko jeden. 5/5, dla mnie G2NK idealny. Na minus chyba jedynie rozmach, bo jak takiego Nostalgica sobie ciachnąłem w niecałe 35h, tak tu się wpada na jakiś miesiąc grania lekką ręką. Ale i tak chętnie zagram raz jeszcze w NB.

Czekam na Powrót Xeresa jako na nowe spojrzenie na G2NK. A tak to zaraz instaluję Dirty Swamp :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości