Atariar, Nostalgic, VirusBiker, L'Hiver. Który w 2021?

Nie ma czegoś takiego jak głód itp, już dawno zostało to usunięte z moda poprzez fakt ze nikomu nie chciało się tego rozwijac

Ross tak 1.6 zmienia z 5 na 15,  25 było w wersji 1.14, dlatego ze zmieniono z 5 na 15 to potęga umarłych zamiast 1 do ochrony daje teraz 10 ale wymaga 3x więcej składników to i tak  daje duzy def boost zamiast 15x1 mamy 5x10.
Sie nie czaj tylko jedziesz z temat 1.6.4 Ross jako ze doświadczony jesteś wiesz jak postać rozwiiesz to tu masz duże pole do popisu zwłaszcza modlitwy duza daje ale pochłaniają multum hajsu no i zbroje pod styl gry miód malina czego wczesnej nie było nawet głupia zmiana nagrody od vatrasa za zaginionych ludzi zmienia dużo zamiast głupie 3 many każdy dostaje 5 pnów i to się rozumie.

Darku w L'hiver expa jest jeszcze więcej  głupie otwieranie mieszków daje expa  otwieranie kufrów daje expa  to sa male liczby ale tego jest na tyle duże ze  poziom się uzbiera. Przed jarkiem  po bonusach ma się 140 sily i 60% w wybranym przez siebie stylu i na to trzeba  20 lvl to są dość male wymogi na tym etapie maxujac można mieć 25 lvl ale nie jest on wymagany aby w pełni rozwinąć postać, 20 już nam na to pozwala  oczywiście  to nie jest nk gdzie 140 sily robi z nas bogów ale pozwala na efektywna komfortowa gre.
Jesli ktoś jak  kolega z innego tematu podchodzi do l'hivera i narzeka na trudność bo w 3 rozdziale ma ledwo 100 sily gdzie  1  kończy się z 130 to  nic dziwnego ze mod za trudny, nie  to nie wina moda to wina gracze ze nie rozwija postaci.
Odpowiedz

Zagram w 1.6 na bank, tylko skończę Odyseje czyli jeszcze jakieś 5 miliardów godzin grania :D Wiem, że Odyseje oceniasz średnio, ale po tych 8 lat czekania na spolszczenie po prostu z ciekawości muszę go przejść. Plus to, że zawsze jakaś nowa historia dla urozmaicenia.
Odpowiedz

@darek8600 jako, że od założenia tego postu minęło 8 miesięcy przypuszczam, że zagrałeś we wszystkie mody podane w tytule. Sam zastanawiam się nad jednym z nich, ale nie wiem który wybrać, bo od tamtego czasu pewnie wyszły jakieś aktualizacje czy nowsze wersje, a nie mam na tyle czasu żeby zagrać we wszytkie . może mógł by mi ktoś polecić jeden z tych modów?
Odpowiedz

Graj w reimagined + gold remaster
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości