Edytowanie modyfikacji Spine
#1
Video 

Witam. Czy na Spine jest możliwość edycji modyfikacji?? Przykładowo ItemMap nie potrzebnie pokazuje potwory i jedzenie na mapie co bym chciał usunąć lecz Spine sam dodaje linijki do gothic.ini. Da się jakoś to modyfikować??
Odpowiedz
#2

Wszystko zależy od danej modyfikacji. Niczym się to nie różni od instalowania modów w zwykły sposób. Domyślnie masz wszystko w C:\Użytkownicy\[twój profil]\AppData\Roaming\Clockwork Origins\Spine\mods, potem możesz spróbować rozpakować daną modyfikację VDFS-em i edytować ją innymi programami.
Odpowiedz
#3

Nie mam pojęcia jak to edytować. Nic nie rozumiem z tych linijek.
Odpowiedz
#4

Już nie ma potrzeby tego robić. Mogłem wcześniej przeczytać opis moda. Wystarczyło dodać wartośc na np 100 i wszystkie tanie przedmioty juz nie są na mapie i wygląda jak należy.
Odpowiedz
#5

(21-02-2021, 18:56)czesti97 napisał(a):  Już nie ma potrzeby tego robić. Mogłem wcześniej przeczytać opis moda. Wystarczyło dodać wartośc na np 100 i wszystkie tanie przedmioty juz nie są na mapie i wygląda jak należy.
A co to za mod? :D

[Obrazek: 4MytkTe.png]
Odpowiedz
#6

ItemMap. Zaznacza na naszej mapie skrzynki, jedzenie, bronie itp. Na samym początku miałem wysyp wszystkiego na mapie i chciałem pousuwać poszczególne rzeczy. Okazało się że w Gothic.ini można ustawić od jakiej wartości przedmiotu ma pokazywać :p. Czyli mało wartościowych juz nie pokazuje :p.
On jest do G1 i G2.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości