Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[NB] Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci

Temat do dyskusji na temat rozwoju postaci, czyli np. do której gildii dołączyć, w co pakować, jaki ekwipunek do tego i tak dalej.
Odpowiedz

Opłaca się zostać strażnikiem miejskim pod zręczność? Paladyn i zręczność, nie wiem czy to się ze sobą nie gryzie. Interesują mnie nietypowe ścieżki ale nie wiem czy nie będę żałował, że nie zmaksymalizowałem swoich szans i lepiej byłoby zostać najemnikiem.
Odpowiedz

Pancerze pod zręczność dostaniesz od Andre czy Hagena, a późniejsze zbroje to i tak są takie same dla wszystkich gildii.
Odpowiedz

Mam pytanie odnośnie kusz - jak działają ogólnie w Returningu, a w szczególności tutaj? Od czego skalują się obrażenia? Chciałbym zagrać strażnikiem miejskim z kuszą - wymagają siły, natomiast czy obrażenia skaluja sie od siły/zręczności, a może w ogóle?
Odpowiedz

Gram teraz na NB i nie mogę się zdecydować do której gildii dołączyć . Ostatnio grałem magiem wody . Chciałbym pograć guru ale nie lubię jak szaty/zbroje wyglądają .Z jednej strony korci mnie aby zostać czarnoksiężnikiem ale nie wiem, fajnie się gra sługą ciemności ? A łowcy smoków tzn najemnicy czy opcja kucia broni z rudy naprawdę pomaga ? ( Nie przepadam za nim, bo z biegiem lat jakoś przestałem lubić ich pancerze ). Dzięki za opinie.
Odpowiedz

(15-02-2021, 22:28)KaMeO napisał(a):  
(14-02-2021, 03:25)SewerynV napisał(a):  Gram teraz na NB i nie mogę się zdecydować do której gildii dołączyć . Ostatnio grałem magiem wody . Chciałbym pograć guru ale nie lubię jak szaty/zbroje wyglądają .Z jednej strony korci mnie aby zostać czarnoksiężnikiem ale nie wiem, fajnie się gra sługą ciemności ? A łowcy smoków tzn najemnicy czy opcja kucia broni z rudy naprawdę pomaga ? ( Nie przepadam za nim, bo z biegiem lat jakoś przestałem lubić ich pancerze ). Dzięki za opinie.

Czarnoksiężnik ma kilka nowych zaklęć, rozmów i zachowań przeciwników. Walczy głównie przejmując kontrolę nad mobem i wykorzystuje go do walki z innymi przeciwnikami. Najemnicy mają spoko bronie do wykucia (1R-miecz 2h, ok 190dmg),ale prawdziwa ich siła to bronie do kupienia u Khaleda.
Walnij sobie gre nekromante pod bronie (dual, włócznie, szpady) + demon pet. Ciekawa kompozycja dająca sporo możliwości

<p><br></p>
Odpowiedz

Mam wątpliwości odnośnie systemu Slash and Clash-
gram łucznkiem, dobiłem 11 lvl, wybiłem od cholery dziadostwa typu wilki, ścierwojady, kretoszczury, szczury itd, a zręczność czy łucznictwo stoi.
Widzę 2 opcje:
a) system nie działa
b) punkty nabijane są tak wolno, że po wyczyszczeniu całego khorinis będe miał może 30 zręczności

Czy ktoś może się podzielić doświadczeniami z tym systemem? nie wiem czy mam w ogóle kontynuować czy po prostu zacząć od nowa bez SnC jak przejdzie frustracja
Odpowiedz

(23-02-2021, 14:21)Silence napisał(a):  Mam wątpliwości odnośnie systemu Slash and Clash-
gram łucznkiem, dobiłem 11 lvl, wybiłem od cholery dziadostwa typu wilki, ścierwojady, kretoszczury, szczury itd, a zręczność czy łucznictwo stoi.
Widzę 2 opcje:
a) system nie działa
b) punkty nabijane są tak wolno, że po wyczyszczeniu całego khorinis będe miał może 30 zręczności

Czy ktoś może się podzielić doświadczeniami z tym systemem? nie wiem czy mam w ogóle kontynuować czy po prostu zacząć od nowa bez SnC jak przejdzie frustracja
Z tego co wiem na NB, w slash n crafcie nie nabijasz zreki bijac bronia do zreki czy łukiem. Teraz system wyglada tak ze mozesz bic czymkolwiek i dostajesz punkty ktore wymieniasz na staty. Otworz okno SNC bo mozliwe ze masz multum punktow do zmienienia sobie na zreke czy łuk
Odpowiedz

Rzeczywiście tak, szczerze mówiąc w żadnym poradniku nie było opisane jak działa SnC i nawet nie pomyslałem, że pod Y może być menu :D

To jeszcze 1 pytanie - widziałem, że wszystkie łuki u Khaleda wymagają siłę.
Nie mozna już grać łucznikiem full pod zręczność?
Odpowiedz

Mozna bagatela tylko najemnicy maja ficzery i dziwaczna mozliwosc gry lukami pod sile nikt inny tego robic nie moze
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości