Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[NB] Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

Nie widzę powiązania, ale dobrze że działa xD
Odpowiedz

Da się jakoś wyłączyć rosyjski dubbing? Tak żeby nowe kwestie nie miały głosów a stare były po polsku?
Odpowiedz

Witam szanownych graczy. Mam problem z instalacja returna na steam. Wykonałem wszystkie kroki w instalacji, a i tak za każdym razem przy próbie odpalenia gry wywala mi  błąd Access Violation. Czy na steamie ta modyfikacja w ogóle działa ?
Zrobiłem reainstal i już działa mi poprawnie
Odpowiedz

Nie działa mi otwieranie zamków Siłą ( wyświetla się okno Snc)  mam podpisane pod Y  jak zmienić klawisz na inny?
Odpowiedz

(19-10-2021, 20:19)IgnisBox napisał(a):  Nie działa mi otwieranie zamków Siłą ( wyświetla się okno Snc)  mam podpisane pod Y  jak zmienić klawisz na inny?
Spróbuj klawiszem Z - "niemiecka" klawiatura
Odpowiedz

Witam, mam dziwny problem. Wylaczylem steam overlay w opcjach steamu (tylko dla gothica), ale z jakiegos powodu dzisiaj wlaczylem Returning i steam overlay dziala. Jakies pomysly? ^^

EDIT: Udalo sie chyba naprawic, jakby ktos mial podobny problem: Usunelem wszystkie pliki "GameOverlay" z folderu System, potem wlaczylem overlay na steamie (dla Gothica), probowalem odpalic raz, potem wylaczylem i znowu. Prawdopobnie blad steamu.
Odpowiedz

Ave
Mam pewien problem z Craftem, ikony podczas craftu są ogromne, wychodzą poza ekran przez co nie wiem jakich dokładnie składników ptrzebuje do np ulepszeń.
Można jakoś zmniejszyć te ikony?
Próbowałem pogrzebać w pliku SystemPack ale nic to nie dało :/

Problem rozwiązałem zmniejszając rozdzielczość w systemie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości