Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[NB] Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

Witam mam problem znikneła mi z ekwipunku matryca jubilerska albo ja wyrzuciłem i niestety nie mam save na którym ja mam. Próbowałem znaleźć kod na rpg russia niestety itmi_steelform nie działa. Czy zna ktoś kod albo ma save paladyna pod tarcze początek 3 rozdziału?
Odpowiedz

Działa bo sprawdziłem chwilę temu. W konsolu insert przed i dopiero reszta.
Odpowiedz

Nie bardzo rozumiem dlaczego w spolszczeniu wrzucony jest polski dubbing? Specjalnie zaznaczyłem russification w instalatorze ale spolszczenie do NB mi to nadpisało. Jak mogę usunąć polskie głosy żebym miał grę w 100% po rosyjsku?
Odpowiedz

Nie wgrywac dubbingu to chyba proste nie
Odpowiedz

Nie wgrywałem dubbingu..

Instalowałem zgodnie z poradnikiem, czyste NK - R2.0 - AB + scripts - spolszczenie.

W instalatorze zaznaczyłem russification for steam/gog. Bez zainstalowanego spolszczenia mam normalnie wszystko po rosyjsku, czyli plik spolszczenia dodaje polski dubbing.

Nie rozumiem jak to działa, dlaczego jest oddzielny plik z polskim dubbingiem skoro samo w sobie spolszczenie już go ma? Jaki plik w spolszczeniu odpowiada za same napisy?
Odpowiedz

Hej mam taki problem z returning 2.0 nb gdy celuje z łuku podczas naciągania cięciwy, postać mi się buguje nie mogę się poruszać itp po krótkiej chwili crashuje grę bez okna z błędem, wcześniej po odpaleniu gry na nowo gra działała normalnie ale teraz cuś nie trybi, ktoś coś pomoże ? :)

https://i.imgur.com/dscLm6o.png
Odpowiedz

(07-04-2021, 14:17)muve1995 napisał(a):  Hej mam taki problem z returning 2.0 nb gdy celuje z łuku podczas naciągania cięciwy, postać mi się buguje nie mogę się poruszać itp po krótkiej chwili crashuje grę bez okna z błędem, wcześniej po odpaleniu gry na nowo gra działała normalnie ale teraz cuś nie trybi, ktoś coś pomoże ? :)

https://i.imgur.com/dscLm6o.png
A masz w ustawieniach zmienione na stare celowanie, które jest wymagane jak gracz pod DX11?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości