Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[NB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Z Regiliona wypada notatka, która sugeruje żeby pójść do "jaskini w pobliżu klasztoru". Z tego co rozumiem to jest sposób na zostanie Mrocznym Rycerzem. Co to za jaskinia w pobliżu klasztoru? Byłem w tej pod mostem, w tej z goblinami, w tej obok cmentarza przy gospodzie... Może jest jakaś nowa jaskinia, którą przegapiłem?

Edit: Okej, znalazłem, okazuje się że jest bardzo dobrze ukryta za klasztorem - trzeba przejść przez pomieszczenie w którym kiedyś była kapliczka, potem w prawo, i po lewej będzie jaskinia schowana za haszczami.
Odpowiedz

(27-02-2021, 13:46)Opium napisał(a):  Z Regiliona wypada notatka, która sugeruje żeby pójść do "jaskini w pobliżu klasztoru". Z tego co rozumiem to jest sposób na zostanie Mrocznym Rycerzem. Co to za jaskinia w pobliżu klasztoru? Byłem w tej pod mostem, w tej z goblinami, w tej obok cmentarza przy gospodzie... Może jest jakaś nowa jaskinia, którą przegapiłem?

Ona najduje w klasztorze
Odpowiedz

Zadanie bezgraniczna potęga zostało usunięte ?
Odpowiedz

Nie
Odpowiedz

Cześć, przy starcie gry włączyłem opcje na dodatkowe potwory w lokacjach, da się to jakoś teraz wyłączyć czy już nie da rady?
Odpowiedz

(09-03-2021, 11:15)szaszlyk210 napisał(a):  Cześć, przy starcie gry włączyłem opcje na dodatkowe potwory w lokacjach, da się to jakoś teraz wyłączyć czy już nie da rady?
Musisz użyć GSE. Otwórz save i zmień wartość przy Appermonster na 0.

<p><br></p>
Odpowiedz

(09-03-2021, 17:26)Problem napisał(a):  
(09-03-2021, 11:15)szaszlyk210 napisał(a):  Cześć, przy starcie gry włączyłem opcje na dodatkowe potwory w lokacjach, da się to jakoś teraz wyłączyć czy już nie da rady?
Musisz użyć GSE. Otwórz save i zmień wartość przy Appermonster na 0.

GSE to znaczy?, w save mam tylko takie pliki DOCINSTANCES  HOTBARINSTANCES  NEWWORLD  SAVEDAT  SAVEHDR  SAVEINFO  SPELLHOTBARINSTANCES  THUMB  WEAPONEFFECTS otwieram je notatnikiem i w zadnym nie ma linijki z Appermonster
Odpowiedz

byczqu GVE czyli programik do edycji save, ale z tymi dodatkowymi potworami to i tak najpierw bys musial wyjsc z danej lokacji.
Odpowiedz

(09-03-2021, 22:20)Kuszu napisał(a):  byczqu GVE czyli programik do edycji save, ale z tymi dodatkowymi potworami to i tak najpierw bys musial wyjsc z danej lokacji.
W sensie że musiałabym być w górniczej dolinie żeby wyłączyć w khorinis??
Odpowiedz

Tak, choć najpierw odwiedzisz Jankendar. Ewentualnie możesz skorzystać z starych poradników (których pełno na Youtube) jak dostać się do Górniczej Doliny w pierwszym rozdziale, ale nie wiem czy w New Balance zadziałają.

<p><br></p>
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: oskar229, 1 gości