Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

(28-05-2018, 09:21)Macieej napisał(a):  Można pobić Parcivala :)

Garonda też ?
Odpowiedz

(28-05-2018, 09:28)Konter napisał(a):  
(28-05-2018, 09:21)Macieej napisał(a):  Można pobić Parcivala :)

Garonda też ?

w returnie można pobić wszystkich
Odpowiedz

Dziwna sprawa. Rozmawiałem z Busterem, powiedziałem mu "Nie Twój interes" i walczyliśmi. A po walce... Nazywa mnie tchórzem. Dwa razy dostał po gębie i jest przekonany, że jestem tchórzem. Coś da radę zrobić z tym bugiem?
Odpowiedz

(28-05-2018, 10:22)Mr. Satan napisał(a):  Dziwna sprawa. Rozmawiałem z Busterem, powiedziałem mu "Nie Twój interes" i walczyliśmi. A po walce... Nazywa mnie tchórzem. Dwa razy dostał po gębie i jest przekonany, że jestem tchórzem. Coś da radę zrobić z tym bugiem?

Jak śmie nazywać cie tchórzem. Zabij cwaniaka:D
Odpowiedz

Jak wyglada sprawa z wybijaniem orkow w GD zeby nic nie popsuc. Naturalnie miasta orkow bie tykamy, aczkolwiek co z reszta? Przelecz, zamek, lasy, palisasa itd. Czy nie jest bledem wybijac ich o ile starczy mi sil? Czy w ten sposob mozna pospuc ewentualne pozniejsze zadania? Prosilbym o pomoc w zamian za pkt repu :)
Odpowiedz

(28-05-2018, 10:59)Kisiel napisał(a):  Jak wyglada sprawa z wybijaniem orkow w GD zeby nic nie popsuc. Naturalnie miasta orkow bie tykamy, aczkolwiek co z reszta? Przelecz, zamek, lasy, palisasa itd. Czy nie jest bledem wybijac ich o ile starczy mi sil? Czy w ten sposob mozna pospuc ewentualne pozniejsze zadania? Prosilbym o pomoc w zamian za pkt repu :)

Możesz smiało wytłuc okrów wokól zamku pod warunkiem ze nie masz aktywnego zadania najemnik orków, ponieważ wtedy zaczynasz nabijac reputacje u orków a kazdy zabity ork to -1 repy.
(28-05-2018, 10:22)Mr. Satan napisał(a):  Dziwna sprawa. Rozmawiałem z Busterem, powiedziałem mu "Nie Twój interes" i walczyliśmi. A po walce... Nazywa mnie tchórzem. Dwa razy dostał po gębie i jest przekonany, że jestem tchórzem. Coś da radę zrobić z tym bugiem?

Może to zbyt banalne, ale próbowałeś coś z czarem niepamięć?
Odpowiedz

Czyli kazdy ork w Gd do momentu miasta orkow i tegi zadania jest tylko potencjalnym expem? Dobrze rozumiem mam nadzieje. Dziekuje
Odpowiedz

Już chyba wiem w czym problem. Otóż teraz walcząc z Fellanem znów nie mogłem dokończyć zadania. Wniosek jest jeden - wszystko przez pochodnię. Używam jej w walce, spory dmg przy krytykach wchodzi :D
No i dostaje czasem PD za pobicie postaci, a ona ciągle chodzi. Czyli w skrócie - jeśli dostaje się PD za pobicie, a ona dalej chodzi, to się buguje.

Teraz inne pytanie - skąd brać pręty na miecze? Pierwszy rozdział, jeszcze nie mam kopania ani przetapiania. Czeladnik Harada ma 2, Hakon też. A to mało :/
Odpowiedz

(28-05-2018, 11:23)Mr. Satan napisał(a):  Już chyba wiem w czym problem. Otóż teraz walcząc z Fellanem znów nie mogłem dokończyć zadania. Wniosek jest jeden - wszystko przez pochodnię. Używam jej w walce, spory dmg przy krytykach wchodzi :D
No i dostaje czasem PD za pobicie postaci, a ona ciągle chodzi. Czyli w skrócie - jeśli dostaje się PD za pobicie, a ona dalej chodzi, to się buguje.

Teraz inne pytanie - skąd brać pręty na miecze? Pierwszy rozdział, jeszcze nie mam kopania ani przetapiania. Czeladnik Harada ma 2, Hakon też. A to mało :/

mateo ma jeszcze 2 ramirez ma 2 ogólnie prętów jest mało więc jak najszybciej naucz się kopać i przetapiać
Odpowiedz

Co do prętów to musisz kopać, do zdobycia są groszowe ilości niecałe 20 chyba - Braian, Hakon, Matteo, Ramirez, jaskinia z bandytą "Brzytwa" o ile się nie mylę i skrzynka w bractwie, coś chyba też będzie miał Nigel i Erol ale tego nie jestem już pewien...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości