Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Idąc pod zręczność u kogo lepiej zostać czeladnikiem? Z tego co wiem to fanty ze zwierzyny będę mógł upłynnić u myśliwych więc u Bospera zostałyby tylko produkcja łuków są tego warte? Czy może lepiej zostać czeladnikiem u Harada kuć miecze i mieć dodatkowe bonusy do siły na rozdział? Bo nadal nie wiem jak to jest z Bosperem czy daje tą zręke za łuki czy nie... (chyba nikt nie wie :D)

@Eagle. D
Litości... Edytuj przynajmniej posta jak chcesz znów o coś zapytać a nie co chwila spamujesz postami jak z karabina ;/
Co to za przyjemność z gry gdy co 5 minut się o coś pytasz, może ten mod nie jest dla Ciebie?
Odpowiedz

Witajcie, mam pytanie. Czy Lord Andre powinien być cały czas w koszarach, czy jakoś porusza się po mieście? Szukam go i szukam, ale nigdzie nie mogę go znaleźć, więc albo się zbugował i zniknął albo siedzi gdzieś górnym mieście, bo w tym modzie NPC potrafią bardzo przemieszczać się po mieście. A ja nawet nie jestem w stanie tego sprawdzić, bo nie mam dostępu do górnego miasta.
Odpowiedz

(12-05-2018, 07:19)Matisiak napisał(a):  Pomimo zastosowaniu miotły we wszystkich pomieszczeniach parlan nie chce zakańczyć zadania ...
Jakieś sugestie?

Posprzątałeś komnatę, która jest 2. po prawej od kapliczki z Sergiem (Marduk tam stoi, obok kapliczki), bo trzeba znaleźć 4 nowicjuszy i samodzielnie machnąć miotłą w jednej komnacie?
Odpowiedz

@Xenon, Lord Andre chodzi po mieście. Jeśli się nie mylę, to po 10 powinien siedzieć w koszarach.

@Eagle. D Na górze latarni jest jeszcze przycisk. Jeśli go naciśniesz posuniesz zadanie do przodu.
Odpowiedz

Mógłby mi ktoś pomóc bo mam problem który uniemożliwia mi dołączenie do gildii zabójców, mianowicie po spotkaniu w karczmie z nieznajomym w zadaniu od gerbrandta wracam do niego, oddaje questa potem pytam co to za człowiek, on mówi żebym w nocy przeszedł się po górnym mieście to tak robię i kiedy w nocy idę za dom sędziego to jest tam nieznajomy i nie mogę o niczym z nim pogadać a kiedy przychodzi Wambo to nieznajomy zamienia sie w Gilliana i oboje idą sobie na swoje miejsca jakby nie było questa. Ma ktoś pomysł?
Odpowiedz

Co zrobić żeby pokazala mi się szansa na kradziez kieszonkowa? Po kliknięciu klawisza O ani I nic się nie dzieje
Odpowiedz

dlatego że musisz podejść tak żeby Cie nie zauważyli i poczekać aż zabije Wambo , potem podchodzisz do Asmala i gadasz ;)
Odpowiedz

Nie wierzę że tylko o to chodziło xD Dzięki wielkie
Odpowiedz

(12-05-2018, 13:19)Majes napisał(a):  Toć czeladników masz tych z podstawki. Co do gildii to już jak tam wolisz :P

Haha, myślałem że można teraz zostać uczniem u Matteo/Thorbena, a nagrody za bandytów można odbierać nie będąc strażnikiem miejskim?
Odpowiedz
Lightbulb 

Witam, mam kilka pytan:

- jak pokonac "antyczny straznik swiatyni" w zadaniu "tajemnice chramu adannosa" zapewne jest jakis sprytny sposob, gdyz ma on 50k hp, a jest niewrazliwy na obrazenia sieczne, obuchowe i magie?

- Kruka po walce da sie odnalezc jakos szybko czy trzeba cierpliwie czekac na rozwoj fabuly?

bylbym tez wdzieczny za porade jak wstawic tu spoiler ;)

Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości