Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci

^ dasz jakieś porady? Jak masz takie stary mając 5 poziom? W co inwestowałes pierwsze?

Jeżeli ci pomogłem,to dodaj mi punkt reputacji!
Returning 2.0 Strażnik Światynny
Odpowiedz

W co wydawać pN na początku (poziom 2) chxe grać nekro

Odpowiedz

(06-05-2018, 19:45)Eagle.D napisał(a):  W co najlepiej inwestować na samym początku? 3lvl,30PN a mam zamiar grać nekromanta :) Poziom Normalny

Aby zainicjować pierwszy quest, który pozwoli Ci zostać nekromantą, potrzebujesz 75 many oraz 30 inteligencji. Trochę punktów przeznacz na siłę, żeby założyć przynajmniej Rubinowe Ostrze aby przyjemnie wybijać mobki. El Bastardo to jedna z lepszych broni na pierwszy rozdział, możesz ją wykuć ucząc się tego u Harada będąc jego czeladnikiem. Dobij 30% broni, następnie około 15 punktów na życie, oraz 15 na wytrzymałość.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

Opłaca się wbijać Mane PN?

Odpowiedz

(06-05-2018, 20:13)Eagle.D napisał(a):  Opłaca się wbijać Mane PN?

Postaraj się wydać PN na manę dopóki 5 punktów many będzie kosztowało 10PN.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

Dzięki! Jeszcze jedno! Do ilu sily wbić za PN żeby Rub.Ostrze nosić? Ile potrzeba?

Odpowiedz

(06-05-2018, 20:18)Eagle.D napisał(a):  Dzięki! Jeszcze jedno! Do ilu sily wbić za PN żeby Rub.Ostrze nosić? Ile potrzeba?

Rubinowe ostrze wymaga 50 siły i zadaje 50 obrażeń.

El Bastardo wymaga 65 siły i zadaje 65 obrażeń. Jest również zauważalnie dłuższy, przez co lepiej się walczy.
Polecam dobic do El Bastardo, PN i tak będziesz miał wystarczająco.

Odpowiedz

1.Do jakiej gildii dołączyć jeśli chcę grać pod siłę 2H lub zręczność 2H/Łuki?
2. Czego polecacie się nauczyć na początku? Myślałem nad kowalstwem,alchemią i otwieraniem zamków.
Odpowiedz

(06-05-2018, 20:36)pitappl napisał(a):  1.Do jakiej gildii dołączyć jeśli chcę grać pod siłę 2H lub zręczność 2H/Łuki?
2. Czego polecacie się nauczyć na początku? Myślałem nad kowalstwem,alchemią i otwieraniem zamków.

1. Siła 2H zdecydowanie Bractwo Śniacego, Strażnicy posiadają unikalne bronie dwuręczne, które zwiększają Ci permanentnie statystyki. 2H i łuki to Najemnicy.

2. Kowalstwo, alchemia i otwieranie zamków to mus. Polecam też skradanie żeby obrabować cale khorinis.

Odpowiedz

(06-05-2018, 20:38)Solace napisał(a):  
(06-05-2018, 20:36)pitappl napisał(a):  1.Do jakiej gildii dołączyć jeśli chcę grać pod siłę 2H lub zręczność 2H/Łuki?

1. Siła 2H zdecydowanie Bractwo Śniacego, Strażnicy posiadają unikalne bronie dwuręczne, które zwiększają Ci permanentnie statystyki. 2H i łuki to Najemnicy.

2. Kowalstwo, alchemia i otwieranie zamków to mus. Polecam też skradanie żeby obrabować cale khorinis.

Orientujesz się może czy gra pod zręczność jest tak samo przyjemna jak w podstawowym NK? ::D Bo mam ogromny dylemat xD. Jeszcze jedno, w 1 rozdziale dołączyć do wszystkich gildii? (kupców, złodziei itp).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości