Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci

(06-05-2018, 19:14)zdzislawpetara napisał(a):  jak dołączyć do zabojców bo zrobiłem questa dla Gerbranta, poszedłem o północy do karczmy, rano ide do Gerbranta daje mi list i ide o 22 koło sędziego, ale po tym jak przyjde Gillian i Wambo normalnie odchodza? coś zepsułem?

Musisz tam ostrożnie podejść obok beczek, i wychylić kamerę tak aby ich widzieć ale wciąż być za ścianą.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

(06-05-2018, 19:07)revynar napisał(a):  Mag ma możliwość wykorzystania Szponu Beliara jako broni czy tylko jako runę.

Teoretycznie możesz używać go też jako broń białą, ale jeżeli jesteś magiem to warto zamienić ją na runę, ze względu na to, że kostury dają Ci inteligencje.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

(06-05-2018, 18:54)Lambert napisał(a):  A kto (oprócz Thorbena bo nie chce mnie nauczyć) może mnie wyuczyć w otwieranie zamków/kradzież itp

Edit: I jakie noże/sztylety trzeba mieć, aby wydobywać mięso z mobów?

(06-05-2018, 17:09)Mizgracz napisał(a):  Kto uczy dualów ? W jakie staty dawać pukty standardowo w siłe ?

Co do nauczycieli to zapraszam tutaj:
http://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=485

Musisz nauczyć się wpierw patroszenia zwierząt, a później kupić nóż do mięsa oraz nóż rzeźnika. Jeden z nich wystarczy, ale drugi zwiększa drop mięsa o 1 sztuke z każdego potwora.

Odpowiedz

(06-05-2018, 17:16)Niewiem napisał(a):  Ja mam pytanie jak chce isc sciezka maga ( nekromanty ) to najlepiej isc na poczatku mag ognia , wody czy cos innego :D

Oba bardzo dobrze się nadadzą, jednak jeżeli chcesz spróbować czegoś nowego to polecam magów wody, ze względu, że zostali dodani jako gildia w returningu.

Odpowiedz

Hej, chcąc grać magiem (ognia lub nerko), co polecacie brać na początku ? Mam obecnie około 117 pn i zastanawiam sie w co pakować, siła, 1h czy może 2h?
Odpowiedz

Zależy od poziomu. Ja zaczynałem od siły, zręki i dwuręcznej. Mana jakoś przy okazji. No i musowo kowalstwo po hajs.
Odpowiedz

W co najlepiej inwestować na samym początku? 3lvl,30PN a mam zamiar grać nekromanta :) Poziom Normalny

Jeżeli ci pomogłem,to dodaj mi punkt reputacji!
Returning 2.0 Strażnik Światynny
Odpowiedz

Jak polecacie budować postać, żeby grało się przyjemnie? :) Słyszałem, że fajnie się gra pod zręczność 2h/łuki.
Odpowiedz

Jak teraz iść ścieżką Nekro? Mam 60 siły, 30% w 1h i 300 wytrzymałości. 5 poziom, 25 pkt mi zostało, gram na normalnym
Odpowiedz

(06-05-2018, 21:05)Mattzio napisał(a):  Jak teraz iść ścieżką Nekro? Mam 60 siły, 30% w 1h i 300 wytrzymałości. 5 poziom, 25 pkt mi zostało, gram na normalnym

Porozmawiaj o tym z Xardasem, powie Ci, że musi się zastanowić. Po paru dniach powie Ci, że musisz się odpowiednio przygotować zwiększając swoje umiejętności magiczne. Potrzebujesz 30 inteligencji oraz 75many. Później Xardas podda Cię próbie, jeżeli wykonasz to zadanie, zostaniesz Nowicjuszem Ciemności. Inteligencje zdobywasz czytając różne księgi oraz regały.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości