Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

Kliknij "I" + Ustaw w opcjach gry widoczność poszczególnych elementów.
Odpowiedz

A tego Returninga trzeba z całkiem czystym Gothiciem instalować?Bo ja zainstalowałem wszystko do folderu z G2NK i nie ma żadnego programu uruchamiającego i w Starterze też go nie ma.
Odpowiedz

Teraz pytanie z innej beczki jak pozbyć się tej ilości trawska .... 16gb ramu i5 gtx 1060 a przy wyjsciu z wiezy Xardasa stałe 15fsp :DDD
Odpowiedz

(05-05-2018, 17:46)nomss123 napisał(a):  Teraz pytanie z innej beczki jak pozbyć się tej ilości trawska .... 16gb ramu i5 gtx 1060 a przy wyjsciu z wiezy Xardasa stałe 15fsp :DDD

Wszystko działa idealnie. Jak grasz z dx11 to lepiej ogranicz widoczność z 300 do 200 :)
Odpowiedz

Witam wie ktoś może czemu podczas rozmowy z Xardasem nagle zawiesza mi się totalnie komputer? Próbowałem już trzy razy, fps w okolicach 40 podczas intra gdy Xardas "zdejmuje" zbroje z beziego to fps jest nawet 15 potem podczas rozmowy normalnie 50 i nagle crash XD
Odpowiedz

Ja sobie na razie dam spokój, mój optymizm zgasł, dlaczego? wywnioskowałem że jedna kwestia dialogowa jest po polsku, druga po rosyjsku, i to nie tak jak być powinno, czyli polski w podstawce, rosyjski w modzie, wszystko wymieszane. Czy u kogoś z Was działa to jak należy? I ten opcjonalny dubbing, to pełny dubbing rosyjski? czy jaki, zawrót głowy.
Odpowiedz

Co trawy to jest możliwość jej wyłączenia, w tym linku jest pliki który wklejamy do folderu Data:
https://yadi.sk/d/uumUOh_U3GSSyL

Instalacja: Umieść JEDEN, z plików VDF, do folderu z grą / Data 

noGRASS.vdf - wyłącza tylko trawę. 

noGRASS_all.vdf - wyłącza wszystko oprócz drzew. 

noGRASS_full.vdf - wyłącza wszystko w tym drzewa. Nie wpływa na przedmioty, które przeszkadzają w przejściu gry. Przykład: kłoda, między przepaścią prowadzącą do starego klasztoru. "Obóz bractwa śpiących"

noGRASS_full_all.vdf - Wyłącza wszytko możliwe. W tym plamy, zimowe drzewa, trawę na wodzie.

To jest chyba z rosyjskiego forum
Odpowiedz

Mam problem, podczas próby uruchomienia gry wszystko się włącza, gdy się all załaduje to leci zmieszana muzyka z podstawki z tą z returninga a gdy chcę zacząc nową grę to wywala mi bug z kodem na kuszę i wywala grę. Ktoś coś ?
Odpowiedz

(05-05-2018, 18:48)Lambert napisał(a):  Mam problem, podczas próby uruchomienia gry wszystko się włącza, gdy się all załaduje to leci zmieszana muzyka z podstawki z tą z returninga a gdy chcę zacząc nową grę to wywala mi bug z kodem na kuszę i wywala grę. Ktoś coś ?

Było dwie strony wcześniej. Proszę, czytaj temat następnym razem.

Aby naprawić błąd z "itrw_bow_iron" przy instalacji Ret 2.0 trzeba zaznaczyć opcję "Russian Version Installation". Jeżeli już macie ten błąd to jedyną opcją jest reinstalacja modyfikacji.

Tak ma to wyglądać:

https://imgur.com/a/iT4cGSY

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

Dobra już wszystko wiem, albo pełny rosyjski albo kisiel w budyniu, raz PL, raz RU. Chcę jeszcze raz pogratulować ekipie spolszczenia (bractwu) :D , ale nie zamierzam grać w tego moda. Trochę mimo wszystko szkoda, liczyłem że będzie normalność, a nie takie coś.

Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości