[G2NK] Returning 2.0 PL (zapowiedź)

Mogę założyć osobny wątek do dyskusji na ten temat w międzyczasie, jeśli chcecie. Na przyszłość.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]

A można. odpowiadając na pytanie, jest na YT kanał od tego. A przynajmniej tak mi się wydaje

Jeśli chodzi o postępy prac nad tym dodatkie do returninga pt "Goetia" to zapraszam na tą stronę:
https://www.facebook.com/ReturningZenitTeam/
Tutaj gdy tylko pojawi się jakaś informacja, to publikuje post z nią.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Zertin&language=Polish][Obrazek: KOPt8kX.png]

Tylko po cichu czekam aż u któregoś z was w appce Spine pojawi się "Ostatnio gral w Returning" będzie to bardzo dobry znak :D

Usuwać spine z sygnaturki, raz raz xd

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

W związku ze spaleniem dysku twardego co wiążę się z utratą jedynej kopii spolszczonych skryptów pracę muszą zostać wstrzymane.

(28-02-2018, 15:18)Ventrue napisał(a):  W związku ze spaleniem dysku twardego co wiążę się z utratą jedynej kopii spolszczonych skryptów pracę muszą zostać wstrzymane.

Czyli co to oznacza ??

To, że Ventrue żartuje, a Wy jak zwykle łykacie wszystko to, co się Wam powie.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]

Nie straszcie bo czekam na to spolszczenie jak nigdy na nic.

Wydaje mi się, że przy tak wielkim projekcie nie trzymali by wszystkich skryptów na jednym dysku więc spokojnie ludzie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości