[G2NK] Returning 2.0 PL (zapowiedź)

Cóż, gdybyś czytał co Quasch pisał, to byś wiedział, że wykorzystali tamto spolszczenie. Jedynie mam nadzieję, że poprawią je tekstowo :d

[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]

Tak zostało to korygowane w pewnym stopniu, wiadomo testy jeszcze nie ruszyły wiec nie jest wykluczone ze to będzie jeszcze korygowane nie wiadomo co na testach wypłynie.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Super że zabraliście się za tego moda, na pewno pobudzi do gry wszystkich.
Licze na ciekawą rywalizacje i żywą dyskusje jak już wejdzie na download :)

Z pewnością fajne byłyby porównania statsów po każdym rozdziale.
Rywalizacji jednak nie będzie ze względu na to, że część osób zagra na Normal, a część na Hard.
Nieliczni pewnie z braku czasu na Easy, a hardkorowcy na Legendarnym :)
Musiałby każdy zagrać na tym samym poziomie.
Dlatego najlepiej jest w G2 NK lub G2 NK + L'Hiver Edition bez wyboru poziomu trudności.
Każdy ma te same warunki. Ja w każdym razie nastawiam się na Hard i
trzeba będzie jakoś zagospodarować czas wolny na lato.
Póki co kończę Assassin's creed Origins, a w planach przejść mam jeszcze na
wiosnę Kingdom Come: Deliverance, Far Cry 5 i Dark Souls Remaster. Skąd wziąć tylko tyle czasu.

Zobaczymy kiedy Return wyjdzie, też nie ma co się za szybko nastawiać. Ja tak samo mam sporo do ogrania ale sądzę że po tym już będzie Return spolszczony :P

Świetnego moda graficznego do Wiedźmin 3 tworzy pewien Polak - The Witcher 3 HD Reworked Project.
Najnowsza wersja 5.0. Podmienia bardzo wiele tekstur w grze na dużo ostrzejsze i wyraźniejsze.
Najlepiej mieć najnowszą wersję Wieśka 3 v1.31 wraz z dodatkami, ale póki co autor moda skupia się głównie na terenach podstawki i pierwszego dodatku, a nie na nowych terenach, które dodał drugi dodatek Krew i wino z 2016,
gdyż na tym terenach CD PROject już samo od siebie poprawiło trochę oprawę graficzną.
Mod powstaje od ponad 2 lat.
https://www.youtube.com/watch?v=HOvfLg5zhf4

Można zdradzić trochę rąbka tajemnicy i dowiedzieć się na jakim etapie są prace?

(13-02-2018, 00:59)Anoax napisał(a):  Można zdradzić trochę rąbka tajemnicy i dowiedzieć się na jakim etapie są prace?

Prace nad spolszczeniem są praktycznie na ukończeniu :)

[Obrazek: spineSignature.php?name=Vanarius&language=Polish]

Sorry Vanarius, ale w takich sprawach powinien się bardziej wypowiadać kapitan teamu, a nie Ty. Może ta tajemnica miała nie być zdradzana?

[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]

Simen ale informacja o praktycznie ukończonym spolszczeniu jest oficjalna od Quascha nawet napisał to w jednym poście przy naborze do teamu więc informacja jest jawna. :)

[Obrazek: spineSignature.php?name=Vanarius&language=Polish]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości