[G2nk] Gothic 2 Zenit Przygotowania na Nowy rok

No to po co takie coś prezentujesz? :) Jedynie zniechęcasz ludzi do zagrania w moda.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]

Ty sie zabierałeś za spolszczenie do returninga 2.0, a i tak tego nie wydałeś, i jeszcze czepiasz sie wszystkiego co ci nie pasi, bo ciebie sie czepiali. Uspokuj się i daj pracować innym w spokoju a nie wylewać swoje łzy na temat o moim modzie. Nie mam zamiaru się kłucić. Pozdrawiam

[Obrazek: spineSignature.php?name=Zertin&language=Polish][Obrazek: KOPt8kX.png]

Każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania, a prawda jest taka że Simen ma rację, takie screeny tylko zniechęcają potencjalnych graczy.
Wydawanie moda mającego w tytule jak byk "Sylwester" w inny dzień niż 31 grudnia to totalny bezsens. Jeżeli twój mod nie ma nacisku na tematykę sylwestrową to zupełnie nie rozumiem umieszczenia go w tytule. Zapewne to również część twojego planu XD.
Menu główne jest kiepskie. Te czerwone paski z painta wyglądają paskudnie, a logo modyfikacji zlewa się z tłem o podobnej kolorystyce. Jeszcze co do tła. CO TO MAJĄ BYĆ ZA DRÓŻKI? Krawężniki idealnie równe z każdej strony, niepołączone są ze sobą, ta tekstura xD.
No naprawdę, nie chciałbym źle myśleć o tym modzie, ale po tym co prezentujesz to inaczej się po prostu nie da.

(05-01-2018, 16:45)Orik napisał(a):  Każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania, a prawda jest taka że Simen ma rację, takie screeny tylko zniechęcają potencjalnych graczy.
Wydawanie moda mającego w tytule jak byk "Sylwester" w inny dzień niż 31 grudnia to totalny bezsens. Jeżeli twój mod nie ma nacisku na tematykę sylwestrową to zupełnie nie rozumiem umieszczenia go w tytule. Zapewne to również część twojego planu XD.
Menu główne jest kiepskie. Te czerwone paski z painta wyglądają paskudnie, a logo modyfikacji zlewa się z tłem o podobnej kolorystyce. Jeszcze co do tła. CO TO MAJĄ BYĆ ZA DRÓŻKI? Krawężniki idealnie równe z każdej strony, niepołączone są ze sobą, ta tekstura xD.
No naprawdę, nie chciałbym źle myśleć o tym modzie, ale po tym co prezentujesz to inaczej się po prostu nie da.

Wierzę, że kolega tutaj wypowiedział się za mnie.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]

Dobra macie dużo racji. Mi sie to menu podoba, te dróżki też, każdy patrzy na wszystko inaczej, a nazwa moda może jest na sylwestra, ale fabyła moda prowadzi do pewnego miejsca, gdzie zmienia na końcu kontekst gry i aby to zadzaiałało, to mod musi być wydany troche później niż sylwester. Wiem że możecie tego nie rozumieć. Pozdrawiam.

Weź zmień nazwę Zertin.

Jako iż niektórzy sie czepiają moda i jego nazwy, to zmieniam nazwe z "Zenit Sylwester moda" na "Zenit Przygotowania na Nowy rok"
[Obrazek: Logopit_1515171865585.png]

Założę się że Panowie znów się do tego przywalą Zertinie. "Zenit Przygotowania na Nowy Rok"... jak możemy się przygotowywać na Nowy Rok jak on już jest, no chyba że masz na myśli 2019 hahah. Dam Ci radę. Nadaj jakąś nazwę która będzie brzmiała zajebiście. Dodatkowo może mieć jakieś ukryte znaczenie. W sumie kiedyś byłem taki jak Ty także rozumiem wszystko co tworzysz. Jak widzisz RFitD nazwę ma tajemniczą, sam klimat moda tworzy nastrój tajemnicy. Z tego co wiem, wiele osób zagrało w moda i ocenia go pozytywnie. Dobrze wiem że gdy tworzysz moda robisz go tak by Tobie się podobał. Jest to błędne podejście. Mody należy tworzyć tak, by podobały się przede wszystkim graczom, a nie nam. (Znaczy nie wykluczam że niektórzy robią mody tylko dla siebie i chowają do szufladki).

Weź się do roboty Zertin. I nawet ku*wa nie myśl że jestem miły do ch*ja, czasem po prostu widzę w Tobie dawnego siebie... (Gdybym nie był związany regulaminem nie pisałbym tak grzecznie)

To tyle.
Pozdrawiam wszystkich.

[Obrazek: 4MytkTe.png]

Wiem, oni się wszystkiego doczepią, ale nazwa mojego moda ma się z nim wiązać. Fabuła moda zaczyna się parę dni przed sylwestrem a kończy miesiąc po tym wydarzeniu. dlatego data premiery moda ma być po sylwestrze. Nie będę już słuchał żadnych tekstów o tym modzie i wydam go, bo to jest moje zadanie jako moder. Nie poddam się przez takie komentarze, nawet jak im się mod nie spodoba, to może w moda ktoś zagra w tym roku na sylwestra. Co za problem wydać trochę później, a i tak będą ludzie grać kiedy chcą. :)

Kolejne screeny z prac nad ostatnią lokacją.
Lokacja została ovobowana na potrzebę screenu.

[Obrazek: Screenshot_-_2018-01-06__00_54_22.png]
[Obrazek: Screenshot_-_2018-01-06__00_55_12.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości