Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

1.A co daję jeśli chodzi o żywność bonus stały do statystyk?
2.Ile maksymalnie mogę znalezc bryłek rudy bo zrobiłem sobie Topór i amulet a chciałbym jeszcze teoretycznie najlepszą zbroję w grze za 6 bryłek a brakuje mi 2 - można jeszcze je gdzieś zdobyć?
3.Da się opchnąć jakiemuś handlarzowi zdobyte skóry czy bezpośrednio je sprzedać za bezcen sprzedawcom?
Odpowiedz

Kto uczy stałych potek na siłę albo na zręczność? czy po prostu zjadać składniki?
Odpowiedz

(26-12-2021, 15:53)Cayen napisał(a):  1.A co daję jeśli chodzi o żywność bonus stały do statystyk?
2.Ile maksymalnie mogę znalezc bryłek rudy bo zrobiłem sobie Topór i amulet a chciałbym jeszcze teoretycznie najlepszą zbroję w grze za 6 bryłek a brakuje mi 2 - można jeszcze je gdzieś zdobyć?
3.Da się opchnąć jakiemuś handlarzowi zdobyte skóry czy bezpośrednio je sprzedać za bezcen sprzedawcom?
1. Jabłka, mięso, ciemne grzyby.
2. 17.
3. Za bezcen niestety.
(30-12-2021, 16:33)Zilon345 napisał(a):  Kto uczy stałych potek na siłę albo na zręczność? czy po prostu zjadać składniki?
Jesli chodzi o mikstury stałe jest receptura na miksturę, która daje +1 do siły i odpowność na ogień ze smoczego korzenia. Goblinie jagody od razu najlepiej jeść. Nie ma typowych mikstur stałych na zręke/siłę/HP, jest na mane i PN.
Odpowiedz

Witam, mam problem z zadaniem na oswojenie cieniostwora. Otrzymałem bełty osłabiające i przeczytałem oraz obejrzałem na yt, że z łuku to strzelić kilka razy i ubić, a obok się zrespi nowy. Ja strzelam z kuszy i wypróbowałem już każdą ilość bełtów, od jednego po wszystkie które dostałem (i na pewno trafiają bo mam około 70% w kusze) następnie go ubijam, ale nie respi mi się nowy, przez co nie mogę ukończyć zadania. Męczę się z tym z pół godziny i nic już więcej nie wymyślę  cry ‌To jakiś bug z zadaniem jeśli się bełty otrzyma zamiast strzał? Nawet jest czasem tak, że po trafieniu go on jakby wraca spać, próbowałem wtedy po prostu klikać lpm czy coś, ale on się tylko budzi i znowu jest agresywny, jeśli wtedy go ubije to też nic, udało mi się nawet raz zrobić, że 4 razy się położył spać a po ubiciu go i tak po prostu zdychał i nic się nie działo
Odpowiedz

Z kuszy sie nie da tego zrobic, mimo iz gra przewiduje ze gracz moze uzywac kuszy to  zadanie jest jakos magicznie zle napisane i z kuszy po prostu nie działa.
Odpowiedz

(16-01-2022, 04:27)Tizgar napisał(a):  Z kuszy sie nie da tego zrobic, mimo iz gra przewiduje ze gracz moze uzywac kuszy to  zadanie jest jakos magicznie zle napisane i z kuszy po prostu nie działa.

Więc pozostaje mi cheatami dodać sobie strzały i z łuku to zrobić? Zna ktoś w takim razie kod na te osłabiające strzały? x.x[
Jest dla mnie dość dziwne, że gra specjalnie przewiduje, że gracz możę korzystać z kuszy, po czym bełty nie działają. Skoro brakło czasu na przetestowanie tego aspektu to czemu nie dali strzał tak czy siak skoro była pewność, że działają? Dla mnie to dość dziwne
Odpowiedz

Mam 4 skrawki mapy , wpis w dzienniku że już wszystkie skrawki zostały znalezione a ten Jones mówi tylko żebym dał mu spokój. To bug czy coś jeszcze trzeba zrobić?
Odpowiedz

Gdzie znajde gniazdo harpi żeby znaleźć piersciej Johnego?
Odpowiedz

wie ktoś może jak porozmawiac z jonesem jak z nim probuje rozmawiac mówi tylko zeby dac mu spokój (ostatnia misja zeby dołaczyć do obozu, nie wiem co mam teraz zrobic, stoje w miejscu)
Odpowiedz

Piwo mu daj
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości