Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[DS] Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

@Quash Już to sprawdziłem i faktycznie jest. Chodziaz trafienie na pierwszą, na której jest tez szczaw królewski jest proste, to o tyle trafienie na tą gdzie jest to złorze siarki oraz jaskinia jest trudiejsze (mo trochę fuksem się udało).
Odpowiedz

Wie ktoś może, gdzie zaleście tego Kiraia po pokonaniu go? Chodzi o tego typa w niebieskiej zbroi co chciał od nas kamień ogniskujący (był drugim bossem). Po pozbawieniu go przytomności tubylcy mieli go uwięzić, ale gdzie? W wiosce nigdzie go nie znalazłem, a mam mu zanieść miskę zupy. Ktoś mógłby dokładnie opisać miejsce jego przetrzymywania i jak tam dojść?
Odpowiedz

(12-12-2021, 14:46)Tajo napisał(a):  Wie ktoś może, gdzie zaleście tego Kiraia po pokonaniu go? Chodzi o tego typa w niebieskiej zbroi co chciał od nas kamień ogniskujący (był drugim bossem). Po pozbawieniu go przytomności tubylcy mieli go uwięzić, ale gdzie? W wiosce nigdzie go nie znalazłem, a mam mu zanieść miskę zupy. Ktoś mógłby dokładnie opisać miejsce jego przetrzymywania i jak tam dojść?

Jest za człowiekiem którym uczy alchemi
Odpowiedz

@wojteko Dzięki. Ta tekstura drzwi tak bardzo się dla mnie zlewa z samą ścianą, że byłą dla mnie niewidoczna.
Odpowiedz

Witam, mam problem z zadaniem odnośnie braku miejsca na trening w obozie, mam tylko 1 wpis w dzienniku i nie wiem kompletnie jak sie zabrać a trzeba zrobić tego questa bo nie popchnie się wątku z uruchomieniem portalu
Odpowiedz

Zajrzyj do kopalni złota.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Ktoś ma też ten problem, że George po daniu opcji handlu ma pustki w towarach? Da się to jakoś naprawić?
Odpowiedz

Witam. Ktoś mi powie, gdzie można znaleźć Malika oraz Tima (zadanie Zaginieni bandyci Szakala)? Nie mogę przecież opuścić obszaru obozu ze względu na barierę, a nigdzie ich nie widzę.
Odpowiedz

Poszukaj dokładnie w pobliżu areny.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Mam zgody od Hektora i Szakala został mi tylko Krzykacz - i nie wiem bo powinienem mieć z nim dialog żeby postawić mu alko a nie mam nic i teraz nie wiem, czy nie spełniłem jakiegoś wcześniejszego warunku, czy może sobie tego nie zablokowałem w jakiś sposób a tylko on mi został żebym mógł dołączyć do Obozu.. Dałoby się to jakoś naprawić?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości