Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Musisz nauczyć się kowalstwa, zapytać Harada skąd bierze żelazo i wtedy Snipes będzie uczył a jak nie to do Węża jeszcze trzeba się przejść.
Ale i tak nie opłaca się uczyć bo Lutero sprzedaje książke która nas tego uczy. A level kopania wbijamy podczas wydobywania.
Odpowiedz

Są jakieś konkretne miejsca gdzie w AB można sobie zepsuć rozgrywkę złym wyborem? (Nie mówię o misjach z R 2.0).
Odpowiedz

Witam są gdzieś podane schematy na rapiery których uczy nas Ramierez chodzi o to że chce wkuć taki rapier ale nie mam nigdzie napisane co potrzeba nie pamiętam już co ramirez mówił a a w dzienniku mam tylko napisane że wiem jak wykuć ale nie ma podanych potrzebnych materiałów jest gdzieś jakiś spis albo coś ??
Odpowiedz

@osiaka112 Naciśnij "C", tam są wszystkie schematy.
Odpowiedz

Siema, mam pytanie odnośnie szponu beliara. Czytałem troche że ulepsza się go 2 razy, duszą senyaka i jakimiś duszami które dropią po użyciu mora ultaru, jednak po użyciu runy i nauczeniu się umiejętności pozyskiwania dusz nic mi nie wypada z mobów. Próbowałem wszystkich kombinacji przed zamienieniem szpona w broń docelową za 400 karmy po zamienieniu oraz po naładowaniu szponu duszą senyaka, zbijałem wszystkie npc od zwierząt przez orki po ludzkich NPC jednak ciągle nic. Także pytanie co musze zrobić żeby te dusze w końcu zaczęły dropić ?? i kolejne pytanie czy jak już zaczną wypadać to czy mogę zdobywać je wybijając orków do o koła zamku w GD, czy popsuje to w jakiś sposób moje relacje z orkami (aktualnie jestem na początku doliny cieni w wątku orków).
Odpowiedz

Trzeba byc czeladnikiem Harada by wykuwac rapiery od Ramireza?
Odpowiedz

Teraz przez mora uralthu zdobywasz tylko dusze Senyaka juz nie z mobow trzeba miec 200 karmy by uzywac szponu i potem tylko ulepszyć z dusze demona

Rapiery można wykuwac nie zaleznie jakiego mamy mistrza
Odpowiedz

W ktorym momencie mozna nauczyc sie tworzenia lukow?
Odpowiedz

będąc czeladnikiem bospera i oddając mu łuk
Odpowiedz

Witam. Mam problem od 1 rozdziału nie odpala mi się cutscenka z tańczącą loą na farmie onara. Obecnie jestem w 5 rozdziale i nadal nic się nie dzieje jak idę przed 19 a nawet nieco wcześniej jak tylko Loą zacznie tańczyć. Czy to jest błąd wersji (30.03.2019)? Z tego co wiem niektórzy mieli problem który rozwiązał sen do następnego dnia do godz 18-19 lecz u mnie nic się nie dzieje  Czy nie podejmując prób w 1 rozdziale uniemożliwiłem sobie rozpoczęcia wątku? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości