Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Sakta Nomen działa tylko na czary nekromanty.
Odpowiedz

Witam mam pytanie dla kogoś kto ograł tę grę kilka razy a mianowicie:

W zadaniu z tym demonem od szponu Beliara bardziej opłacalne jest udanie się na wyspę i anihilacja kilkunastu paladynów czy jednak lepiej próbować zrobić to pokojowo?
Jakie są plusy i minusy obu tych podejść?
Odpowiedz

(21-03-2019, 10:24)Goth napisał(a):  Witajcie
Czy ktoś wie jak użyć SAKTA NOMEN? Czy powinno zadziałać automatycznie gdy się skończy mana? Bo w moim przypadku gdy się skończy mana nadal nie mogę czarować. Przez pół gry farmiłam żelazo na SAKTA, a teraz taka klapa.

to działa tylko na zaklęcia nekromanty plus musisz mieć przynajmniej jeszcze 1pkt many w zapasie
Odpowiedz

Dlaczego nie dostałem osiągniecia kieszonkowiec, mam kradzież kieszonkową na 100% i nic. Trzeba coś jeszcze zrobić czy to jakiś bug?
Odpowiedz

Hej, jak to jest wgl w tej GD, bo ludzie nie raz coś pisali o ujemnej reputacji orków. Mam 2 rozdział, dopiero wszedłem do GD, i się zastanawiam czy mogę wgl zabijać orków, a jak nie, to kiedy będę mógł? Jak to działa z tym miastem orków w zasadzie?
Odpowiedz

Orkow mozesz wybijac ale jesli juz wezmiesz zadanie najemnik orkow to przez czas wykonywania tego questa nie mozesz zabijac orkow jak juz ukonczysz to zadanie mozesz spowrotem zabijac orkow
Odpowiedz

A Oki, dzięki ;)
Odpowiedz

(21-03-2019, 12:59)KameGW napisał(a):  Witam mam pytanie dla kogoś kto ograł tę grę kilka razy a mianowicie:

W zadaniu z tym demonem od szponu Beliara bardziej opłacalne jest udanie się na wyspę i anihilacja kilkunastu paladynów czy jednak lepiej próbować zrobić to pokojowo?
Jakie są plusy i minusy obu tych podejść?

Jak wolisz, jeśli sumienie pozwala Ci zabijać niewinnych paladynów anioł jeśli ich zabijesz to wiadomo trochę expa dostaniesz, ale karma u Innosa spadnie. To tyle z plusów i minusów.

(22-03-2019, 01:19)wogsel napisał(a):  Dlaczego nie dostałem osiągniecia kieszonkowiec, mam kradzież kieszonkową na 100% i nic. Trzeba coś jeszcze zrobić czy to jakiś bug?

Nie wiem, może jakiś bug, a może nie zauważyłeś, ja jak okradłem 100 ludzi to normalnie osiągnięcie 'Lepszy niż Gildia Złodziei' wpadło.

[Obrazek: 76561198127041545.png]
Pomogłem daj heart
Odpowiedz

Jezeli grasz na poziomie normalnym tego osiagniecia nie ma
Odpowiedz

(22-03-2019, 15:38)Krz60bl napisał(a):  Jezeli grasz na poziomie normalnym tego osiagniecia nie ma

Aha, super. Czyli nie moge zdobyć najlepszego miecza w gildi złodziei bo nie bede miec dosc reputacji przez to ze na normalnym nie ma tego osiagniecia xd
No chyba, ze w polskiej wersji to jakos zmienili, bo niby ma byc odblokowany content z trudnego na normalu? Wiec da sie zdobyc na normalu złotą igłę?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości