Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Podchodzę do wilków, krwiopijcow. Bossa kretoszczura już dawno zabiłem.
Odpowiedz

Czy nadal można mieć obok jakiejś statystyki "Prf". Czy też można od razu pić wszystkie mikstury :)?
Odpowiedz

nabij jakąś statystykę do 51 to się przekonasz...
Odpowiedz

Mam pytanie dlaczego nie dostalem zadania Gallahada z magicznym proszkiem zostalo usuniete?

Tak poza tym jestem w Jarku i szczerze powiem ze podstawka jest mniej zbugowana niz AB
-jakaś zolto-niebieska mgla za farma Onara
-bez naladowania kuszy/luku strzala pudluje albo tak mialo byc ze spowolnili strzelcow albo kolejny bug
-chodzenie z pochodnia lub lampa po obozie piratow odradzam spadki ogromne fps
-wchodzenie do jaskini Samuela powoduje zniknięcie stołu beziego i pirata
Odpowiedz

Zadania z proszkiem owszem nie ma , bo stoi tam statek piratów teraz :P gdzie się robiło to zadanko z armatą.
Z tą mgła za farmą onara to tak specjalnie taki efekt.
Bez naładowania nie trafia może za mało % masz ? i po prostu nie trafiło raczej nie miałem problemu z lukami.
Co do lampy / pochodni fakt są miejsca ze strasznie fps spada , ale ogólnie w obozie piratów tak jest , można zauważyć, że w nie których miejscach lepiej jest grać bez dx11. Na Pustyni się przydaje a tak to żre fps chociaż różnie u każdego się zachowuje.
To u Samuela to dziwna sprawa ciekawe dasz radę screena zrobić tego ciekawy jestem.
Odpowiedz

Majes Ty to jestes konkret facet na wszystkie pytania mam odpowiedz kurde lux chlopak a z tym screenem to bym zrobil ale nie potrafie dodawac ich w komentarz po prostu wchodze do jego jaskini a tam nikogo nie ma ani Samuela ani Beziego ani stolu ale pogadac pohandlowac i grac w kosci da rade
Odpowiedz

Dlaczego w momencie gdy zostałem skazany i mam iść razem ze strażnikiem na egzekucje to ten stoi w miejscu, gdy próbuje iść bez niego to zostaje zastrzelony przez łuczników, jeżeli go uderzę i dam się powalić to zabiera mi złoto i nadal stoi w miejscu, jeżeli go uderzę to mogę razem z nim wybiec z koszar, jednak w momencie gdy go zgubię zostaje zastrzelony przez łuczników nawet poza miastem.
Odpowiedz

Takie kilka pytań:
1. Czy warto zacząć na koszmarze, gdy grałem w zwykłego Returninga i nie mam sporego doświadczenia?
2. Jeśli grać na koszmarze, to jak zdobyć więcej (za darmo, oczywiście) zręczności/siły, by móc walczyć? Imo ten mały krwiopijca ma mnie na strzała.
3. Da się włączyć zapisywanie w dowolnej lokacji na koszmarze? Niby włączyłem, a nie działa.
4. Przez chwilę grałem na "zwykłym" i rzucając kulę ognia lub ognistą strzałę nie było podpalenia. Jest to losowe?
Odpowiedz

Moltres sciagnij spolszczenie jeszcze raz i wgraj powinno pomoc

Mr. Satan
1.Jesli nie grales w AB zagraj nie na koszmarze zacznij od swoich opcji wybranych
2.Musisz po prostu szukac mikstur np zakladajac rozne pierscienie do sily czy zreki i jakos powoli zaczac zobacz serie Majesa jak zaczynal
3.Jesli grasz na koszmarze nie bd opcji zapisywania gdzie kolwiek
4.Tego nwm moze jakis bug
Odpowiedz

Niby mógłbym, ale chciałbym zacząć od najtrudniejszego, ot, by rozgrywka była wymagająca.
Co do mikstur i pierścieni, to tak zakładałem, tylko pewnie są pozmieniane miejsca ich występowania, co utrudni sprawę, gdy nie ma jak się bronić.
Jakiś tam wpis widziałem tutaj na forum, że do gildii złodziei najlepiej się udać, tam jakąś zbroję i pas wykombinować. Tylko tutaj nasuwają się pytania: jak się tam dostać? Wolałbym pokojowe rozwiązanie, ale wymaga to wykonania trzech zadań, które łatwe nie będą bez jakiejkolwiek broni. Można by obrać drugą ścieżkę i sprzedać Rengaru, ale wtedy trzeba pozbyć się Atilli, co bez oręża również będzie niemożliwe. Bieg do strażników też nie wypali, bo trzeba dać się uderzyć, a mając 10 HP to zgon na miejscu.

Jak wygląda rozdysponowanie PNów? Skoro jest ich 5 na poziom, to domyślam się, że najlepiej wydawać je w umiejętności, a nie atrybuty, prawda?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości