Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie darów, czy jeśli wbije 11 poziom to tracę możliwość wzięcia jednego z darów czy też dary co 10 poziomów się "kumulują" i można na np. 30 wziąć 3 dary na raz. I rozumiem że co 10 poziomów mogę wziąć jeden dar od Innosa i jeden od Beliara?
Odpowiedz

Kumuluja się i możesz wziąć jeden dar co 10 lvli od innosa albo od beliara nie od obu
Odpowiedz

Hah jak użyć pochodzni xDD to się zdziwiłem masz hotkeye pod 6 bodajże jest pochodnia na tej klawie numerycznej po prawo > xD koło strzałek coś jak misje w gta sa robiłeś z tym samochodem do tańczenia tłumaczenia dokładnie żebyś zrozumiał xD a na przyszłość zobacz w sterowanie i tam możesz obadać hotkeye

Co do darów tak jak napisał wyżej mój poprzednik. Jak wybierzesz już np boga weżniesz dar od Beliara to potem tylko od niego możesz dary brać , wiem bo chciałem cwaniakiem być i brać raz od jednego raz od drugiego bo miałem więcej karmy i nie musiał bym wydawać kasy na repke a tu lipa :P
Odpowiedz

Hej ! Mam pytanie. A mianowicie czym jest SnC w Gothic 2 Returning 2.0 AB ? Nigdzie nie mogę znaleść wzmianki o tym. Liczę na pomoc i pozdrawiam. Aha i jeszcze jedno. Jaką postacią polecacie grać ?
Odpowiedz

slash and craft innymi słowy atrybuty rosnąc ci poprzez używanie ich nie uczysz się u trenera tylko musisz używać np. za majtanie mieczem rośnie siła... a graj czym chcesz
Odpowiedz

A ok. Dzięki wielkie c:
Odpowiedz

Mam 2 pytania
1.Co do zadania Constantino mamy mu przyniesc rosliny i po przyjeciu zadania powinna nam sie zrespic goblinia jagoda w okolicach pajaka za wchodnia brama ale jej tam nie ma czy to jakis bug czy tak ma byc ze ona sie nie pojawia?

2.Jak przyjąć zadania z tym placem wisielcow ze nas prowadza trzeba kogos okrasc czy co?
Odpowiedz

uroki l'hivera... rośliny poznikały i pojawiły się gdzie indziej...
Odpowiedz

Ale smoczy korzen byl na miejscu tylko goblinia jagoda sie zapodziala to jest najgorsze ze trzeba chodzić za tymi roślinami po gorach stołowych to troche uprzykrza gre
Odpowiedz

a mi się wydaje czy mutageny zostały usunięte i można spokojnie pić miksturki?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości