Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

jak jesteście nowicjuszem mroku/nekromantą to dostajecie odrobinę expa za modlenie się do beliara :p teraz to zauważyłem dopiero
Odpowiedz

Cóż grając w Returninga 2.0 wpadłem niechcący do fontanny w górnej części miasta i poniżej w nagranym przez siebie materiale prezentuje efekt. 

Tak, wiem, że się reklamuje, ale wolałem przedstawić niezbity dowód, który poparł by to co napisałem. Jeśli mam na przyszłość podsyłać tylko jakieś obrazki to postaram się również szerzej opisać dane zagadnienie.

Jeśli nie chcesz oglądać to powiem tylko tyle. W Górnym Mieście wskocz do fontanny po chwili powinieneś lub powinnaś usłyszeć śpiew Bezimiennego i otrzymać sto doświadczenia w nagrodę. :)
Odpowiedz

W forcie azgan za mięsożernym krwiopijcą jest polanka i poniżej tej polanki jest troll na skałce, troszkę ciężko tam zejść ale da się. Przypadkiem na niego wpadłem jak chciałem iść na skróty :D
Odpowiedz

za każde 400 ofiarowanych dusz Beliarowi dostałem 10 siły

daj reputacje ciulu! Bo inaczej uznaję że nie warto wam pomagać
Odpowiedz

W modzie znajduje się mocarna laga Majesa, jednak nikt jeszcze nie odkrył jak ją zdobyć.
Odpowiedz

(13-01-2019, 20:01)Ventrue napisał(a):  W modzie znajduje się mocarna laga Majesa, jednak nikt jeszcze nie odkrył jak ją zdobyć.

I co, jeszcze nikt jej nie zdobył ?
Odpowiedz

(02-02-2020, 16:43)VentusGoFru napisał(a):  
(13-01-2019, 20:01)Ventrue napisał(a):  W modzie znajduje się mocarna laga Majesa, jednak nikt jeszcze nie odkrył jak ją zdobyć.

I co, jeszcze nikt jej nie zdobył ?

ja zdobyłem ale jest to przedmiot tak potężny że nie mogę powiedzieć jak go zdobyć
Odpowiedz

Ta laga lezy przy kominku z innymi drewkami w wiezy Xardasa na pietrze
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości