Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Witam jestem w trakcie przechodzenia misji "Przeklęta Latarnia" Zadanie od Jack'a. Jestem w tej latarni uruchamiam przycisk i ma się pojawić jakiś pierścień wiecie może gdzie on się pojawia?
Odpowiedz

ogniste i magiczne strzały robią robotę? czy darować sobie 5/10 punktów i od razu uczyć się przebijających, potrzebuje na szkielety i golemy w drugim rozdziale.
Odpowiedz

@UNHUMAN232

On się nie pojawia po naciśnięciu przycisku, on tam jest cały czas. Poszukaj dobrze. Podpowiedź: Jest w latarni.
Odpowiedz

(06-01-2019, 02:40)tomu1 napisał(a):  @UNHUMAN232

On się nie pojawia po naciśnięciu przycisku, on tam jest cały czas. Poszukaj dobrze. Podpowiedź: Jest w latarni.

pojawia się dopiero po wciśnięciu przycisku... i kolejna podpowiedź przy skrzyni
Odpowiedz

Po prostu pietro niżej
Odpowiedz

(06-01-2019, 08:52)BishopBS napisał(a):  
(06-01-2019, 02:40)tomu1 napisał(a):  @UNHUMAN232

pojawia się dopiero po wciśnięciu przycisku... i kolejna podpowiedź przy skrzyni

Znalazłem ten pierścień. Zrobiłem większość questa przyzwałem ducha i mam teraz znaleźć jakiegoś "Kelvara" Przeczytałem w necie że mam pogadać z Gregiem a Greg mówi ze go zna ale nie wie gdzie się znajduję. Co mam teraz zrobić?
Odpowiedz

zdobyć fajkę dla Jacka
Odpowiedz

(06-01-2019, 16:52)BishopBS napisał(a):  zdobyć fajkę dla Jacka

Ja już mu ją oddałem
Odpowiedz

to idź do niego
Odpowiedz

(06-01-2019, 17:06)BishopBS napisał(a):  to idź do niego

Nie ma opcji dialogowej
(06-01-2019, 17:13)UNHUMAN232 napisał(a):  
(06-01-2019, 17:06)BishopBS napisał(a):  to idź do niego

Nie ma opcji dialogowej

Dobra wystarczyło się przespać dzięki za pomoc :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości