Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci

Witam,

Słyszałem, że zręczność robi robotę, czy to prawda?
Można kilka + i - ? O tym?

Pozdrawiam, i życzę miłej nocy.
Odpowiedz

+ Jesteś OP
- Jesteś OP i to jest nudne xd

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

po 100 godzinach męczarni nekromantą, chciał bym zacząć grać pod zręczność 1h + Łuki, do tego w przyszłości duale, czy lepiej od początku grać 2h Zerka i włócznie? Nie wiem czy czekać na AB, ale za nim oni udostępnią skrypty, i ludzie z Bractwa przeniosą te lepsze rzeczy z AB to Returna to może minąć dobre pare lat w ich tempie :D

Postać pod zręczność do kogo najlepiej się przyłączyć ?
Odpowiedz

włócznie są zabawne ale jest ich mniej niż szpad jednak mimo wszystko polecam grać włóczniami... AB się nie doczekasz prędzej Goetia wyjdzie i zostanie spolszczona...
Najemnicy
a 100h nekromanta to mało... ja odpadłem po 300h na legendzie zanim zdecydowałem się grać pod tarcze..
Odpowiedz

Witam
Dołączyłem właśnie do Najemników i zobaczyłem że jest dużo łuków pod siłę i tu moje pytania.
-czy warto robić najemnika pod 2h i łuki czy lepiej kusza ?
-czy jest w późniejszym etapie więcej łuków pod siłę czy najlepszy jest smoczy ?
-czy przebijający strzał działa też na kusze czy tylko na łuki ?
-jaka jest najlepsza zbroja dla najemnika w 1R ?
Odpowiedz

siła kusza zręczność łuk
łuki to głownie pod zręczność pod siłę najlepsze są kusze
kusze mają od razu przebicie pancerza
to co ci się uda znaleźć pod twój atrybut
Odpowiedz

(27-12-2018, 17:07)BishopBS napisał(a):  a 100h nekromanta to mało... ja odpadłem po 300h na legendzie zanim zdecydowałem się grać pod tarcze..

Coś Ty tam robił przez 300h?!
Odpowiedz

(27-12-2018, 19:54)tomu1 napisał(a):  
(27-12-2018, 17:07)BishopBS napisał(a):  a 100h nekromanta to mało... ja odpadłem po 300h na legendzie zanim zdecydowałem się grać pod tarcze..

nekromantą na legendzie? głównie umierałem i szukałem sposobu na walkę a co?
Odpowiedz

(27-12-2018, 20:20)BishopBS napisał(a):  

To szacun, za wytrwałość
Odpowiedz

(27-12-2018, 20:32)tomu1 napisał(a):  
(27-12-2018, 20:20)BishopBS napisał(a):  

To szacun, za wytrwałość

gorsze rzeczy się robiło ale tamte rzeczy jak się robiło to miało się w głowie cel i świadomość że jak się osiągnie ten cel to ta męka zostanie wynagrodzona... nekromanta niestety tego nie oferował..
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości