Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

Witam. 

Chciałbym się Was poradzić w sprawie Gothic Returning 2.0
1) Otóż gram już parę godzin i normą jest iż w czasie gry za każdym razem gdy wczytuje save (obojętnie który) trzeci raz - gra się zawiesza na owym wczytywaniu. Dla rozjaśnienia : Włączam gre, wczytuje seva (1), gram sobie gdzieś tam gine wiec wczytuje (2), gram i gine jak to ja i tu następuje koniec pieśni, gdyż 3 raz już się nie załaduje lecz zawiesi wszystko. jest to o tyle uciążliwe, że gra wczytuje/ładuje się od zera naprawdę długo.

2) Prawie za każdym razem gdy cierpliwie mimo wszystko gram dłużej na następny dzień znika mi ikonka Gothic 2.exe z katalogu głównego. (D:\Gry\JoWood\Gothic II\System). Wycwaniłem się już - wgrałem wszystko od nowa i kopiuje ową ikonkę wiec codziennie wrzucam ją do folderu a Spine ją patch-uje i jest gitara. Jest to jednak również uciążliwe.

Zależy mi by rozegrać Returning 2.0 gdyż uważam, że zrobiono naprawdę dobry kawał gry... lecz nawet jak na mnie, gdzie gram w Gothicka od dłuższego czasu tracę już cierpliwość...

Gra Gothic 2 Noc Kruka (jako źródło) mam oryginalną kilkunastoletnią i śmiga, aż miło.
Podczas sprawdzania integralności Spine również się zawiesza. Komputer ma dobre parametry wiec to nie tego wina.

Jakieś pomysły ... poza dogryzaniem za rozwlekłość ;)

Pozdrawiam szacowne grono.
Odpowiedz

Ten pan grał w Gothica lata przed premierą, polać mu. :O

@Texbonn Grając w Returninga, po prostu zalecany jest restart co jakiś czas. Grasz na DX11? Zalecałbym ci się pobawić opcjami pod F11 i niektóre powyłączać.
Ponadto wspomniałeś, że grasz przez Spine. Nie zapominasz o optaszkowaniu odpowiednich komponentów?

[Obrazek: 8sNxuHe.jpg]

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Kolejkę z chęcią wypije ;) błędy się wkradają w pisownie a i pamięć już nie ta sama ;-p  żeby nie było poprawiłem.

Mam pozaznaczane w Spine, poszperam w tym F11 aczkolwiek nie wiem jak to się ma do wczytywania i znikania ikonek ;)
Odpowiedz

No ja mam na przykład tak, że jak mam włączone dynamiczne cienie, to mi crashuje grę co dwa wczytania.
Dodatkowo tutaj jest bardzo dużo fajnych porad: Link

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Klucz deszyfrowania do spolczzenia jaki jest bo wola.A drugi link nie istnieje
Odpowiedz

A mi crashuje dziwnie po zapisie czasami, strasznie to denerwuje, ktoś miał coś podobnego?
Odpowiedz

siema
Nie mam ikonki returninga na pulpicie.
Moje pytanie brzmi czy da rade go jakos inaczej odpalic niz przez te ikonke?( chciałbym odac ze w folderze z gothickem tez nie mam zadnej aplikacji zeby go odplic)
Odpowiedz

odpalasz po prostu za pomocą Gothic2.exe
Odpowiedz

Na zdjęciach przy savie mam jedynie czarny ekran. Pobrałem cudzego save'a, tam jest normalnie, jak nadpisałem - znowu na czarno. Pomysły?
Odpowiedz

dx11
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości