Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Ktoś wie co dalej z zadaniem Uriziel ? mam 3 bronie, kamien urnola (czy jakos tak) i nie wiem co dalej zrobic. Jakies wskazówki ?
Odpowiedz

Wyskakuje mi komunikat not enough skill gdy chce sie uczyc broni jednorecznej. Ktos wie o co chodzi? PN mam
Odpowiedz

(03-10-2018, 22:23)K0nopa napisał(a):  Wyskakuje mi komunikat not enough skill gdy chce sie uczyc broni jednorecznej. Ktos wie o co chodzi? PN mam

Może osiągnięto max nauki dla danego nauczyciela?

17% jednorecznej i juz blok? Cos slaby ten wulfgar.
Odpowiedz

(31-12-2017, 10:58)Xenon napisał(a):  
(31-12-2017, 02:53)kuroserni napisał(a):  Wie ktoś jak użyć tego pryzmatu na kamień ogniskujący ten który jest w tej dolinie z trollem ??? pryzmat naładowałem 3 zaklęciami ale nadal nie mogę podnieść kamienia.

Jak ci się udało go naładować? W odpowiednim momencie trzeba użyć czaru na Pustelnika, czy coś w tym rodzaju?

a konkretnie? za nic w świecie nie wiem co zrobić...
Odpowiedz

powie mi ktoś skąd mam wziąć te dusze do szpona beliara?
Odpowiedz

(24-02-2018, 23:19)wiwir napisał(a):  
(24-02-2018, 20:40)Caisedo napisał(a):  a pamietasz co to za rola metamorficzna bo chyba jej nie mam? to jest zwój czy runa?

Jeśli masz  SAVE przed przyjęciem misji to wyrzuć wszystko z ekwipunku i zobacz co dal Caine
Jak pamiętam to też tak zrobiłem bo nie wiedziałem co to jest.

Jeśli Ci się powiedzie to nie zapomnij WZIĄŚĆ kod na  tego TROLLA  lub na " Kał wegetariański;
Albo prześlij save

Witam, czy ma ktoś może kod na ten " Kał wegetariański"  bo ja niestety tez ubiłem tego trolla i teraz stoję w miejscu .

Dla potomnych : 

Wydaje mi się ze Jedyny działający wariant to zagadać z Dragomirem  , w górniczej dolinie zrespi się troll który pozwoli zaliczyć questa.

kod na przedmiot jeśli komuś nie będzie się chciało tego robić ::) ITMI_TROLLHAUFEN

Pozdrawiam
Odpowiedz

Mam problem z paczką broni Linolette (czy jakos tak. Ta baba co stoi zamiast sary). Chodzę przy bramach i nic, żadnego itemu. Gdzie się znajduke ta paczka?

[Obrazek: spineSignature.php?name=Zertin&language=Polish][Obrazek: KOPt8kX.png]
Odpowiedz

Dobra mam drugie pytanie: Kiedy ktoś umiera w Khorocie? Bo mam Questa z jakims duchem od Orka rzeźnika. Byłem na cmentarzu i bezi w dzienniku ma aby przyjsc następnej nocy jak ktoś umrze, ale nikt nie umiera :/ Pomoże ktoś?

[Obrazek: spineSignature.php?name=Zertin&language=Polish][Obrazek: KOPt8kX.png]
Odpowiedz

Czy wie ktoś gdzie znaleźć składniki dla nowej mikstury constatino ? chodzi o zgodę mistrzów zdolnego miasta
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości