Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

(15-08-2018, 23:53)dzodzo9797 napisał(a):  żeby skończyć misje wojna klanów to muszę mieć  7 rozdział, tak?  to jest ta misja z orkami górskimi

Tak.

[Obrazek: 2vtOxdq.jpg]
Ból jest najskuteczniejszą formą dyscypliny.
Odpowiedz

Mam pewien problem otóż w zadaniu Ludzie do obozu mam już prawie wszystkich ludzi oprócz Snipesa. Nie mam z nim żadnego dialogu i nie wiem co jeszcze moge zrobić żeby ze mna tam poszedł a bez tego chyba nie będę mieć przychodu z żelaza. Z góry dziękuje za pomoc

Everybody wants to go to heaven but nobody wants to die
Odpowiedz

Mam szybkie pytanie czy bronie pod zręczność skalują się pod nią czy tak jak w nk mimo wszystko z siłą ?
Odpowiedz

(16-08-2018, 08:18)KameGW napisał(a):  Mam szybkie pytanie czy bronie pod zręczność skalują się pod nią czy tak jak w nk mimo wszystko z siłą ?

Miecze pod zręke skalują się pod zręke, a duale pod zręke i siłę.
Odpowiedz

@peyson98 widocznie nie oddales mu jego czesci rudy w zadaniu z paczką rudy. Juz raczej sobie go zablokowales
Odpowiedz

Znalazłem takie 3 trole Utrog, Ubrog i Uzdog, mają po 12k HP normalnie je zbijam ale przy 2K hp regeneruje im się od razu do maxa :/ jak ich pokonać?

A i czy jakiś handlarz sprzedaje żuwaczki pełzacza? wybiłem chyba wszystkie pełzacze a potrzebuje żuwaczki xD
Odpowiedz

(16-08-2018, 10:52)dzodzo9797 napisał(a):  Znalazłem takie 3 trole Utrog, Ubrog i Uzdog, mają po 12k HP normalnie je zbijam ale przy 2K hp regeneruje im się od razu do maxa :/ jak ich pokonać?

A i czy jakiś handlarz sprzedaje żuwaczki pełzacza? wybiłem chyba wszystkie pełzacze a potrzebuje żuwaczki xD

1 musisz je zbijac rownomiernie te trole

2 moze jakas ma lutero ale watpie
Odpowiedz

1. Zadanie "draker orków" można *czy da się zrobić w r2 czy lepiej w 3 jak będziemy mieli Ulu-mulu ?

2. Zadanie "Magia Guru" od Saturasa robimy dopiero w 3 rozdziale przy okazji robienia wątku na bagnie dla okrów ? czy można jakoś w 2 ?

3. Mam problem z zadaniem " przeklęta Latarnia" ani Greg ani Jack nic nie chcą mi powiedzieć o tym co się wydarzyło w latarni ... w 3r bedzie można to zrobić dopiero czy coś jeszcze trzeba zrobić ?
Odpowiedz

żuchwa pełzacza to żuwaczka pełzacza? bo mam pełzacza ale nie ma żuwaczek tylko są żuchwy

mam misje Śniący, sam początek, co robić?
Odpowiedz

1 Mam problem z zadaniem "Zaginieni nowicjusze" mam wszystkie składniki dla Baala Tyona i jak chce mu oddać to ma samo odpowiedz koniec
2 czy żuchwa to samo co żuwaczki ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości