Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

(25-06-2018, 09:51)Sakage napisał(a):  Ponawiam pytanie, mozna zuzyć zmniejszenie potwora na czarnym trollu czy lepiej trzymać na później?

Jesli koniecznie potrzebujesz go wyjaśnić  to mozesz zuzyc bo na bossy to chyba itak nie zadziała.
Odpowiedz

Gdzie znajde miecz dla Harta w miescie orkow mowi ze dal do kowala ale nie umiem go znalesc gdzie on bedzie ?
Kto uczy sie poslugiwania bronia orkow ?
1 ork zleca zabicie odzialu alberta brac tego q czy nie beda jakies skutki tego ?
Mozna oddac klucz engorowi do magazynu po podpalniu zywnosci paladynow ?
Tizgar cos pisal zeby komus oddac bagienne ziele 3 szt sobie zostawic Mial na mysli fortuno :P ?

TEN TYP TAK MA
Odpowiedz

1. Miecz Harta jest w magazynku paladynów na zamku w GD w rogu pomieszczenia. Trzeba chyba wejść na jedną skrzynkę, by dało się go wziąć

2. Bronią orków walczyć uczy ork w ich mieście. Chyba ten z kopalni co ćwiczy walkę. Dowiesz się wraz z postępem fabularnym i podczas robienia questów w kopalni

3. Nie ma żadnych konsekwencji. Starczy zabić tych przy wejściu do obozu Alberta

4. Nie wolno dawać klucza Engorowi, bo możesz mieć problem z otwarciem wszystkich drzwi na zamku i robieniem questów

5. Miał na myśli zbieracza ziela obok myśliwego od czarnego trolla. Quest z zielem jest przed wątkiem Las Asasynów
Odpowiedz

Jakie kryształy są potrzebne do położenia ich na ołtarzach w pustyni Adanosa? Rozmawiałem z Saturasem, potem z Medarionem a on kazał mi przynieść jakieś kryształy które on przygotuje do położenia na ołtarze
Odpowiedz

Przytrafiła mi się dosyć dziwna sprawa. Miałem rozpoczętego questa "Kusza Prawdziwego Łowcy". Oddałem orkowi wszystkie składniki, oprócz rogu czarnego trolla jaskiniowego (nie miałem nawet pojęcia gdzie mógłbym go odnaleźć). Tak czy owak, zostawiłem questa. Minęło trochę czasu i zacząłem robić próbę ognia dla jednego z opiekunów, po wyjściu z ognistego świata do Khorinis, quest (ten dotyczący kuszy oczywiście) nagle się zakończył "powodzeniem". Sprawdziłem w dzienniku i po prostu urwał się na ostatnim wpisie. To jakiś bug, wczytywać?
EDIT:
Wczytanie nic nie zmienia, quest za każdym razem kończy się, po wyjściu z teleportu.
Odpowiedz

(25-06-2018, 11:14)Hoxtilicious napisał(a):  Przytrafiła mi się dosyć dziwna sprawa. Miałem rozpoczętego questa "Kusza Prawdziwego Łowcy". Oddałem orkowi wszystkie składniki, oprócz rogu czarnego trolla jaskiniowego (nie miałem nawet pojęcia gdzie mógłbym go odnaleźć). Tak czy owak, zostawiłem questa. Minęło trochę czasu i zacząłem robić próbę ognia dla jednego z opiekunów, po wyjściu z ognistego świata do Khorinis, quest (ten dotyczący kuszy oczywiście) nagle się zakończył "powodzeniem". Sprawdziłem w dzienniku i po prostu urwał się na ostatnim wpisie. To jakiś bug, wczytywać?
EDIT:
Wczytanie nic nie zmienia, quest za każdym razem kończy się, po wyjściu z teleportu.

Bo tą kuszę robi się w piecu z magicznej rudy który jest w ognistej krainie, tego questa trzeba zrobić w późniejszym etapie zadania "kusza wielkiego łowcy"
Odpowiedz

Warto użyć tabliczek przed Jarkendarem czy zostawić na później?
Czy 15pn za np. 5 siły to max, czy koszt w punktach nauki dalej wzrasta?
Kto uczy robienia kompotów?
Są jakieś bonusy za zjedzenie określonej ilości jakiegos jedzenia? Jeżeli tak, to prosiłbym o wypisanie, przynajmniej tych na siłę/hp/zrękę/wytrzymalosc
Kiedy użyć darów innosa/beliara, żeby się najbardziej opłacało?
Odpowiedz

(25-06-2018, 11:35)Sakage napisał(a):  Warto użyć tabliczek przed Jarkendarem czy zostawić na później?
Czy 15pn za np. 5 siły to max, czy koszt w punktach nauki dalej wzrasta?
Kto uczy robienia kompotów?
Są jakieś bonusy za zjedzenie określonej ilości jakiegos jedzenia? Jeżeli tak, to prosiłbym o wypisanie, przynajmniej tych na siłę/hp/zrękę/wytrzymalosc
Kiedy użyć  darów innosa/beliara, żeby się najbardziej opłacało?
Tabliczki od razu jedz one sie do progów nie licza.
Max progi to chyba 6pn za 1 sily czyli 30 pn za 5 sily.
Kucharz w gd.
Są. Chyba ze grasz na legendzie wtedy nie.
Jak najpózniej zeby progi byly jak najwyzsze bo dary licza sie do progow.

bony z jedzenia

jablko
50 +1 do HP

Ser
50 +2 do HP

Kiełbasa
25 +2 do HP

Szynka
25 +5 do HP

Chleb
50 +1 do HP

Smażone mięso
50 +1 Siła

Gulasz
20 +1 do Many

Zupa z ryb
40 +1 Zrecznosci

Mleko
50 +1 do HP , +1 do wytrzymałości

Piwo
50 +2 do HP

Wino
50 +2 do many

zupa z żółwia
5 +1 siła

zupa grzybowa
20 +2 Mana
Odpowiedz

Jaki żywioł w rozmowie ze stonnosem mam wybrać? Myślałem, ze bonusy będą napisane, a nie są.
Odpowiedz

przynoszę Xardasowi wszystkie składniki do korzenia życia a on do mnie "pogadamy o tym później" Czy to przez to, że przez przypadek wysłałem go wcześniej do Vatrasa i stoi przy słonecznym kręgu?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości