Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

(20-06-2018, 12:16)SokoL_xD napisał(a):  Ten Alzgalor też jest jakiś dojebany, patrzyłem u Majesika na strimie porobił go w pare minut, a u mnie co CHWILE respi widma, nie zdarze ich wybic respi kolejne, zabierając mi przy tym HP a sobie regenerując. Kończy się na tym że bełtów już nie mam, a on z 20k spowrotem 75k hp...
Na trudnym ta walka to jakiś żart jest.

Przy okazji uwielbiam to że tym swoim ogniem trafia przez przeszkody :/

Gdzieś mi się obiło o uszy że można używać miecz "Klątwa Azgalora".

Bo Azgalor jest najmocniejszym smokiem po Ożywieńcu.
Odpowiedz

W zadaniu "Dług Regisa" po pobiciu owego Regisa nie wyświetla mi się opcja dialogowa z Valentino.
Jak to naprawić?

EDIT: Wystarczy poczekać aż Regis wróci na swoje "miejsce" i dopiero zagadać (w moim przypadku musiałem go wyciągnąć za mury miasta żeby nie latać do Lorda Andre :P).
Odpowiedz

Czy po rozpoczęciu zadania "Mroczne Rytuały" (nie wykonaniu jeszcze go) mogę zakończyć zadanie "najemnik orków"? Czy ten szaman daje jeszcze jakieś questy?
Odpowiedz

Możesz zakończyć, bo to ostatni quest od szamana. Przy Mrocznych rytuałach możesz skorzystać z pomocy orków,
by zabić demona na bagnie. Pogadaj z orkiem po wejściu na bagna, potem z szamanem i z Ul-Thrallem,
a pojawią się orkowie na bagnach, ale najpierw lepiej samemu szkielety powybijać,
bo orkowie się biją z szkieletami i są na przegranej pozycji.
Odpowiedz

Mam pytanie kiedy i jak mozna zabic kruka? mam problem ze smokami bez szponu...
Odpowiedz

Gram nekromantą i własnie mam pokonać S'enyaka, chciałbym jego duszą ulepszyć szatą (podobno tak się da) więc w jaki sposób powinienem go pokonać - krzyżem żywiołów czy tym zaklęciem Mora Ultaru?
Odpowiedz

Szpon ci na smoki nie pomoce bo jest gównem ale jak ty z takim czyms masz problem to ty nie masz startu do kruka słaba postać szybko jest karana w recie

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

(20-06-2018, 17:08)Tizgar napisał(a):  Szpon ci na smoki nie pomoce bo jest gównem ale jak ty z takim czyms masz problem to ty nie masz startu do kruka słaba postać szybko jest karana w recie

Właśnie zabiłem S'enyaka, z czystej ciekawości poszedłem ulepszyć Szpon i ku mojemu zdziwieniu ma bardzo dobre statystyki. 300 DMG + 250 od magii gdzie Uriziel ma 340 DMG + 150 + 25% przebicia.

Co ty gadasz że Azgalor nic nie przywołuje :D Na normalu nie, a na hardzie co chwile widma :O
Odpowiedz

Czyli jest gorszy od uriziela jak widać i zmarnowałeś czas każdy normalny gdy zabije kruka wybiera bramkę A i zdobywa ar'umata zamiast marnować 2 x więcej czasu na jakiś gówniany szpon.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

(20-06-2018, 17:19)Tizgar napisał(a):  Czyli jest gorszy od uriziela jak widać i zmarnowałeś czas każdy normalny gdy zabije kruka wybiera bramkę A i zdobywa ar'umata zamiast marnować 2 x więcej czasu na jakiś gówniany szpon.

No właśnie, jak zdobyć tego Ar'umata?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości