Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

(19-06-2018, 15:41)Xenon napisał(a):  Przy jakim wybrzeżu są ci palladyni do zabicia dla Ur-Karrasa?
Z kim trzeba porozmawiać o Ur-Shaku?

A to nie chodzi przypadkiem o oddział Alberta?
Odpowiedz

(19-06-2018, 16:36)Fors napisał(a):  
(19-06-2018, 16:34)Kuxar napisał(a):  Kurde, szukałem i nie mogę znaleźć. Mam wykute groty strzał, kawałki drewna też ale jak jestem przy stole łuczarza i wybieram normalne strzały to twierdzi że brakuje mi składników. W każdym poradniku który udało mi się znaleźć nie pisze o niczym innym a w menu craftu nie ma składu. Ktoś coś wie?

Przerabiasz te kawałki drewna na te jak by "patyki do bełtów" przy stanowisku wytwarzania  łuków.
No właśnie nie mam opcji patyków... Jest tylko Opcja Strzały/Bełty i w każdej opcji Normalne Strzały/Normalne Bełty.
Odpowiedz

(19-06-2018, 17:00)Kuxar napisał(a):  
(19-06-2018, 16:34)Kuxar napisał(a):  Kurde, szukałem i nie mogę znaleźć. Mam wykute groty strzał, kawałki drewna też ale jak jestem przy stole łuczarza i wybieram normalne strzały to twierdzi że brakuje mi składników. W każdym poradniku który udało mi się znaleźć nie pisze o niczym innym a w menu craftu nie ma składu. Ktoś coś wie?

Przerabiasz te kawałki drewna na te jak by "patyki do bełtów" przy stanowisku wytwarzania  łuków.
No właśnie nie mam opcji patyków... Jest tylko Opcja Strzały/Bełty i w każdej opcji Normalne Strzały/Normalne Bełty.

koło thorbena masz drugi stół łuczarza przy nim robisz patyki ten u Bospera jest do robienia strzał
Odpowiedz

Mam pewien problem. Otóż w trakcie zadania z książką dla Hosh-nara zakończyłem zadanie "najemnik orków". Teraz po oddanou mu tej książki nie mam u niego żadnych opcji dialogowych. Wiem że takie coś można naprawić GVE, trzeba ponoć zmienić wartość zmiennej "MIS_HEROORCJOIN" na 1 i wtedy wszystkie misje miały by się odblokować co jednak się nie dzieje.
Odpowiedz

sio cheaterze
Odpowiedz

(19-06-2018, 17:03)BishopBS napisał(a):  
(19-06-2018, 17:00)Kuxar napisał(a):  

koło thorbena masz drugi stół łuczarza przy nim robisz patyki ten u Bospera jest do robienia strzał

Jest, dzięki.
Odpowiedz

Da się jakoś pokonać tego bossa który pilnuje "DVARTAZDAH" nie używając tej kuszy? Bo bełtów później na Azgalora nie będzie, a na tego bossa działa tylko ta kusza? :/
Odpowiedz

Ale tam nie ma żadnego bossa.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

(19-06-2018, 17:21)Tizgar napisał(a):  Ale tam nie ma żadnego bossa.

No jak nie ma, zombie 20k hp "Niorret".
Odpowiedz

A to coś to nawet nie boss jest to zombi czyli plebs pokroju ścierwojada z tym nie można mieć problemów

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości