Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

(18-06-2018, 22:57)muszolot napisał(a):  Da sie tworzyc prety z magicznej rudy ???????? Jak tak to jak  wydoywanie magicznej rudy 100% przetapianie wyuczone jednak w piecu moge tylko tworzyc prety z Rudy zelaza WTF co jest grane ???????? Czy zle to robie ?

jak chcesz robic miecze z magicznej rudy to zakladam że grasz jako najemnik bo tylko oni maja taka możliwość. Prętow z magicznej rudy nie ma robisz odrazu ze sztabki
Odpowiedz

(18-06-2018, 22:32)abcy napisał(a):  Mam pytanie czy aby dołączyć do wodnego kręgu muszę wykonać zadanie z Fernando, czy mogę je wykonać np w 2r? Czy aby iść do Jarkendaru muszę być w wodnym kręgu czy Vatras puści mnie bez tego? Chodzi mi o to że mając zbroje bandyty można by wszystkich tych bandytów powiązanych z questem handlarz bronią i żywy lub martwy okraść, bo jedyni bandyci "przyjaźni" są u Dextera.

Jesli chodzi ci tylko o kradziez tych bandytow to nie czekaj na r2 bo itak musisz porobic te misje inaczej vatras nie da ci listu dla saturasa. uciekaj od bandytow i sproboj wywabic 1. Jak przestanie cie gonic to zbliz sie do niego jak bedzie isc i podbiegnij na speedzie szybko x i ppm. Troche praktyki i porobisz wszystkich. Troche to zajmie ale to jedyna opcja ma kradzież. Oczywiscie chodzi mi o kradzież ast. Jak masz dialogowa to mozesz sprobowac ich zostawic na r2 ale nwm czy pancerz zadziala na rozbójnikow w khorinis.
Odpowiedz

U mnie już wszyscy dawno martwi w 2r sobie biegam ale właśnie tak się zastanawiałem czy nie lepiej ich było zostawić na później, okraść i dopiero potem wykończyć stąd to pytanie. A jak to jest z resetem rozdziałowym, będzie można okradać jeszcze tych co już okradłem? To znaczy wiem że w 2r nie ma tej opcji ale w dalszych rozdziałach jest taka możliwość?
Odpowiedz

(18-06-2018, 23:47)aazaran19 napisał(a):  1. jesli chcesz grac pod duale grasz pod zręczność wiec główna gildia do wyboru to straż miejska straż swiątynna najemnik.
2. Tego od onara zaprowadz do najemnikow
Ten w lesie ubije ci lares.
3.Normalnie zależy czym grasz.
4. Kupisz u zurisa za 100 golda.

Nie moge grac pod duale i wspomagac sie przyzwaniami ? Nie starczy PN ?
Odpowiedz

Gildie magiczne nie mogą posługiwać się dualami, aby ich używać musisz być wojem.
Odpowiedz

Duale maja zdefiniowane wymogi nie chodzi o to czy starczy PN czy nie chodzi o fakt ze tej umiejętność magowie nigdy choćby spełniali warunki poboczne nie mogą posiąść tylko i wyłącznie gildia nastawione na walkę wręcz mogą się jej nauczyć i nie ma innego sposobu to jest główny warunek chcesz używać duali twój wybór gildii natychmiast ogranicza się tylko do 3 opcji Straz, Straż świątynna i najemnicy

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

Witam,
Mam następujący problem, jestem przed dołączeniem do najemników i nagle tak w krypcie znalazłem martwą Elenę...(pewnie szkielet spod krypty jak go ściągnąłem musiał ją ubić). Czy to uniemożliwi mi potem wykonanie questa dla Onara z jego żoną na spacerku? Ewentualnie da się jakoś ją wskrzesić? Scroll w ogóle nie kontaktuje więc pewnie nie jest od tego.
Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz

Miałem podobne problemy z kombinacjami na klawiaturze numerycznej, o dziwo skróty zaczęły działać jak wyłączyłem numlocka czego nie rozumiem bo nie powinny działać te klawisze a jednak działają... Spróbuj może pomoże.
Odpowiedz

(19-06-2018, 02:14)abcy napisał(a):  Miałem podobne problemy z kombinacjami na klawiaturze numerycznej, o dziwo skróty zaczęły działać jak wyłączyłem numlocka czego nie rozumiem bo nie powinny działać te klawisze a jednak działają... Spróbuj może pomoże.

Teraz się zorientowałem że to jest w tych skrótach z numerycznej. Dzięki zadziałało :)
Odpowiedz

(19-06-2018, 00:22)Poszukiwacz napisał(a):  
(18-06-2018, 23:47)aazaran19 napisał(a):  1. jesli chcesz grac pod duale grasz pod zręczność wiec główna gildia do wyboru to straż miejska straż swiątynna najemnik.
2. Tego od onara zaprowadz do najemnikow
Ten w lesie ubije ci lares.
3.Normalnie zależy czym grasz.
4. Kupisz u zurisa za 100 golda.

Nie moge grac pod duale i wspomagac sie przyzwaniami ? Nie starczy PN ?

dlaczego ludzie chcą robić jakieś dzikie hybrydy? przecież to nigdy nie kończy się dobrze..
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości