Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

W akrobatyce ten bardzo długi skok, dłuższy 3 razy od akrobatyki z podstawki, lub ruch pod A-D który można wykonać bez animacji na taką samą odległość, to normalne? xD Czy stało się to co kiedyś w G1, że nauczyłem się akrobatyki 3 razy?
Odpowiedz

@Macieej nic to nie da ( po za tym ze wejdziesz do świątyni śniącego ) masz dwie opcje albo zabijasz demona na bagnie i ur-thrall zareaguje na to bez questa albo zaczynasz od nowa lub bierzesz save mogę taki dać :P
@Xenon To zaleźy jaka bron masz jak 1h wykonana zostanie pełna animacja jak 2h to postać w locie skuli jakby nogi nie wiem to ma imitować ciężar broni bo nic w sumie to nie zmienia chyba.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

Kiedy dostaje zbroje w mieście orków? Zrobiłem bagno, zabilem demona z kopalni i zaraz czeka mnie świątynia sniacego.
Odpowiedz

@Tizgar podeślij pw tego save'a, jak wybicie bagna nic nie da to nie będę miał innego wyboru

Odpowiedz

Jak to jest z tą Super Kuszą, słyszałem że jest tylko jedna szansa na zrobienie jej? Kiedy, gdzie i jak?
Odpowiedz

Witam
Jakie będą konsekwencje wysłania Ragnara na farmę Onara dając mu 50g dla Sentenzy?
Nie zepsułem czegoś? oprócz straty exp  za wysłanie do klasztoru itp....
Odpowiedz

(18-06-2018, 00:30)SokoL_xD napisał(a):  Jak to jest z tą Super Kuszą, słyszałem że jest tylko jedna szansa na zrobienie jej? Kiedy, gdzie i jak?

Dostajesz quest od orkowego myśliwego, zdobędziesz potrzebne materiały i robisz ją w piecu z zadania od opiekuna z duchami ognia.

@goblin Straciłeś kilka questów i bonusów.
Odpowiedz

(18-06-2018, 01:29)goblin napisał(a):  Witam
Jakie będą konsekwencje wysłania Ragnara na farmę Onara dając mu 50g dla Sentenzy?
Nie zepsułem czegoś? oprócz straty exp  za wysłanie do klasztoru itp....

Jakbyś wysłał go do klasztoru za 1000 złota, dostałbyś questa na przyniesienie mu Trollestu, a w zamian za niego przy następnej rozmowie dostałbyś miksturę +1 do wytrzymałości

Mogę zabić demona z bagna bez wzywania posiłków od Ur-Tralla?
Pierdolca z nim idzie dostać ;_; Ruszysz się o centymetr za daleko na schodek i się regeneruje
Da się coś zrobić z tym jego teleportem? Atakuję go kuszą, zostało mu 3k HP i chuj odjebało mu totalnie i zaczął wlatywać w ścianę i uruchomił ten głupi teleport i zregenerował HP, drugie podejście walka mieczem biję go 15 minut zostało mu 8k HP i zrobił to samo wleciał w ścianę bokiem i znowu regeneracja, żeby robić takie systemy trzeba zrobić to umiejętnie i nie w tak pobugowanej grze...
A i gdzie jest ten mag/nowicjusz wody którego magowie mieli niby wysłać na bagna?
Wreszcie poradziłem sobie ze wszystkim ;_;
Odpowiedz

Gdzie jest Skip po oddaniu mu potrzebnych części do naprawy Elzy?
Odpowiedz

(18-06-2018, 12:28)Kravis napisał(a):  Gdzie jest Skip po oddaniu mu potrzebnych części do naprawy Elzy?

Na plaży, patrzy się na statek

Japierdole xd Kolejny problem, to miasto orków i jego questy projektował debil, ork łowca nie chce mi dać questa na stworzenie tej op kuszy, bo "zwykle, zwykłemu łowcy zwykła kusza starczy by podejść do zwykłej zwierzyny" czy jakoś tak. wtf?
Na starych save to samo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości