Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

(17-06-2018, 11:57)xMefistox napisał(a):  
(17-06-2018, 11:54)SokoL_xD napisał(a):  
(17-06-2018, 11:47)BishopBS napisał(a):  
(17-06-2018, 11:04)SokoL_xD napisał(a):  Jak to jest z Morą Ulartu? Użyłem jej na wroga, odrazu zniknęła, dostałem tylko wpis "łowca dusz". Rozumiem że nie będę mógł wtedy zniewolić duszy S'enyaka? Jest jednorazowa czy jak?

Mam 233 karmy u Beliara i nie moge użyć Szponu, zgaduję że pierw trzeba go ulepszyć?

Ponawiam wcześniejsze pytanie, jak załatwić tego Mor'Bara bez pomocy orków? Dość mam już tego bagna ...

mora ulartu jest jednorazowa tak samo jak ten krzyż (chyba) do ubicia S'enyaka.. mówię tylko to co sam gdzieś tam wyczytałem

zapewne musisz go ulepszyć

bić aż zabijesz

No nawet nie ma jak go zbagować tam, a jak wyjde poza światynie odnawia HP do full ...

Działaj go ubilem sposobem xd.  Po prostu ubij szkielety w komnatach Yberiona.  Wejdz tam i tam już  demon cię nie złapie.  Kusza,  magia o bij.  Mnie tylko jego hp nie pokazywalo,  ale padł odrazu

To jest jakiś pomysł, rozumiem że on nie potrafi tam wejść tak samo jak niepotrafi wyjść ze światyni?
Odpowiedz

Płyń na waleta do latarni, poza tym nie wykonasz tego zadania w 1r
Odpowiedz

(17-06-2018, 12:01)Pazox napisał(a):  Czy zadanie Przeklęta latarnia muszę wykonać w 1 rozdziale? Pytam bo aktualnie mam za mało wytrzymałości żeby dopłynąć na wyspę, a chętnie przeszedłbym już do R2.

z tablic powinieneś mieć jakieś 60 wytrzymałości czyli w sumie masz 160 wytrzymałości przy zdjętej zbroi i broni i wypłynięciu z plaży skipa spokojnie dopłyniesz..
Odpowiedz

(17-06-2018, 12:01)Pazox napisał(a):  Czy zadanie Przeklęta latarnia muszę wykonać w 1 rozdziale? Pytam bo aktualnie mam za mało wytrzymałości żeby dopłynąć na wyspę, a chętnie przeszedłbym już do R2.

Nie rób tego zadania do momentu w którym nie zdobędziesz 50 retoryki by ocalić życie Jack'a
Odpowiedz

(17-06-2018, 11:57)xMefistox napisał(a):  
(17-06-2018, 11:54)SokoL_xD napisał(a):  
(17-06-2018, 11:47)BishopBS napisał(a):  
(17-06-2018, 11:04)SokoL_xD napisał(a):  Jak to jest z Morą Ulartu? Użyłem jej na wroga, odrazu zniknęła, dostałem tylko wpis "łowca dusz". Rozumiem że nie będę mógł wtedy zniewolić duszy S'enyaka? Jest jednorazowa czy jak?

Mam 233 karmy u Beliara i nie moge użyć Szponu, zgaduję że pierw trzeba go ulepszyć?

Ponawiam wcześniejsze pytanie, jak załatwić tego Mor'Bara bez pomocy orków? Dość mam już tego bagna ...

mora ulartu jest jednorazowa tak samo jak ten krzyż (chyba) do ubicia S'enyaka.. mówię tylko to co sam gdzieś tam wyczytałem

zapewne musisz go ulepszyć

bić aż zabijesz

No nawet nie ma jak go zbagować tam, a jak wyjde poza światynie odnawia HP do full ...

Działaj go ubilem sposobem xd.  Po prostu ubij szkielety w komnatach Yberiona.  Wejdz tam i tam już  demon cię nie złapie.  Kusza,  magia o bij.  Mnie tylko jego hp nie pokazywalo,  ale padł odrazu

Nie wiem jak Ty to zrobiłes, ale u mnie cały czas odnawia HP na full gdy chce do mnie wejść, albo teleportuje się na środek sali

Edit: Dzieki za podsuniecie pomyslu, jakos sie udalo, problem jest w tym że on musi cały czas mieć animacje ataku, bo inaczej odnawia HP.
Odpowiedz

Możecie wypisać wszystko co można zrobić zwiększającego HP?
Odpowiedz

(17-06-2018, 12:28)Xenon napisał(a):  Możecie wypisać wszystko co można zrobić zwiększającego HP?
tabliczki, kompoty z jagód, eliksir z korzeni leczniczych
Odpowiedz

Cześć gdzie znajdę mrok północy dla Lestera ?? mam takie zadanie dopiero w 2 rozdziale ??
Odpowiedz

Pokój Cor Kaloma w starym obozie bractwa
Odpowiedz

(17-06-2018, 12:28)Xenon napisał(a):  Możecie wypisać wszystko co można zrobić zwiększającego HP?

tabliczki, bestiariusz, eliksiry, kompoty
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości