Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

(14-06-2018, 20:38)ziomekakamadafaka napisał(a):  Gdzie jest torba rudy Weża w tej górniczej?

W podwodnej jaskini niedaleko miejsca gdzie w G1 stali Drax i Ratford

Odpowiedz

Jak ukonczyc zadanie u Torlofa wzgledem poszukiwaczy zabilem wszystkich w gorach tam gdzie byl dexter oraz w okolicy i nic ?
Czemu nie mam dialogu odnosnie wilka z ochrona farmy bengara ?

TEN TYP TAK MA
Odpowiedz

(14-06-2018, 20:52)muszolot napisał(a):  Jak ukonczyc zadanie u Torlofa wzgledem poszukiwaczy zabilem wszystkich w gorach tam gdzie byl dexter oraz w okolicy i nic ?
Czemu nie mam dialogu odnosnie wilka z ochrona farmy bengara ?

A zabiłeś tego na tej najwyższej wieży, gdzie w podstawce jest ognisty łuk?
Odpowiedz

W quescie bezgraniczna potega po rozmowie z tym balem na Y mowi o jakis straznikach ktorzy cos wiedza na ten temat ktorzy to ?

TEN TYP TAK MA
Odpowiedz

(14-06-2018, 21:23)muszolot napisał(a):  W quescie bezgraniczna potega po rozmowie z tym balem na Y mowi o jakis straznikach ktorzy cos wiedza na ten temat ktorzy to ?

Obok Thorusa w Jarkendarze
Jeśli skończyłem zadanie Najemnik Orków wcześniej nie rozmawiając z szamanem to zamknięta jest dla mnie Kopalnia Orków, Dolina Cieni, Świątynia Śniącego i zebranie wszystkich sfer?

Odpowiedz

czy na tego bossa cieniostwora jest jakis q czy mozna go uwalic? chodzi o tego na nowym terenie obok lobarta
Odpowiedz

tak myśliwi dają ci na niego questa
Odpowiedz

(14-06-2018, 21:36)aazaran19 napisał(a):  czy na tego bossa cieniostwora jest jakis q czy mozna go uwalic? chodzi o tego na nowym terenie obok lobarta

Jeśli chodzi Ci o Nocnego Łowce to on jest w tej kotlinie co lester na początku gry. Questa na niego masz od jednego z myśliwych w 2 rozdziale.
Odpowiedz

(14-06-2018, 21:36)aazaran19 napisał(a):  czy na tego bossa cieniostwora jest jakis q czy mozna go uwalic? chodzi o tego na nowym terenie obok lobarta

eee którego cieniostwora? i jaki znowu nowy teren obok lobarta? co ja kurwa znowu ominąłem?
Odpowiedz

Chodzi mi o muritana
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości