Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

(11-06-2018, 22:00)aazaran19 napisał(a):  Macie jakis patent na walke z trollem bronią białą?

Pisalem juz kiedys, ze najlepiej zablokowac go o jakis rog czy element otoczenia i wystarczy wtedy bic A/D albo W/A W/D.
Odpowiedz

(11-06-2018, 22:17)KurdeBartosz napisał(a):  
(11-06-2018, 22:00)aazaran19 napisał(a):  Macie jakis patent na walke z trollem bronią białą?

Pisalem juz kiedys, ze najlepiej zablokowac go o jakis rog czy element otoczenia i wystarczy wtedy bic A/D albo W/A W/D.

A da sie troche bardziej uczciwie?
Odpowiedz

Ta bijesz go i używasz pota po odrzuceniu i bijesz dalej :P

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

(11-06-2018, 22:33)aazaran19 napisał(a):  
(11-06-2018, 22:17)KurdeBartosz napisał(a):  

A da sie troche bardziej uczciwie?

Po to sa tekstury zeby bylo lepiej bic polecam grube drzewa i zblokowac wyzsza jazde sie ma jak 6 smoczych  zebaczy na ciebie leci :D

TEN TYP TAK MA
Odpowiedz

(11-06-2018, 22:35)Tizgar napisał(a):  Ta  bijesz go  i używasz pota po odrzuceniu i bijesz dalej :P

Myslisz ze akrobatyka cos pomoze w unikaniu jego ciosów sumo?
Odpowiedz

Nie ,ja tam bije trolle czysto na pale prawo lewo i jak odrzuci to klepie dale jak mam mało życia to odpalam srpint potka i wracamy do walki, nic bugowac nie trzeba tyk grac trzeba umieć :)

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

Jaki jest najlepszy sposób na zabicie demonikona w Starej Kopalni?
Odpowiedz

Zwyczajnie szybko klepać bronią białą. Jak masz słabą postać to podlecz się i znów bij.

W sumie jedynymi godnymi przeciwnikami w uczciwej walce 1 na 1 są tylko
Chel'Drak 75000HP, ale jest wolny jak żółw więc zostaje tylko IIe'SII 50000HP.
Pokonanie go w 3 rozdziale, gdy gramy 2H daje nam super zysk w postaci dobrej zbroi i broni jak na 3 rozdział:

Pancerz krwi:
Ochrona przed sieczną 270
Ochrona przed obuchową 250
Ochrona przed uszkodzeniami 190
Ochrona przed ogniem 60
Ochrona przed magią 120

Ar'Urat - obrażenia zwykłe+magiczne razem 725
Obrażenia 475
Obrażenia od magii 250
Ochrona przed magią 50

IIe'SII walcząc z nim bronią białą jest raczej trudniejsze niż walka z panami Cienia, bo pomieszczenie jest małe i zamknięte. Oczywiście ktoś też może go ztrolować i zabić banalnie kuszą.
100% kuszy, kusza 425 obrażeń, umiejętność strzału z przebiciem za 25 PN i 10000 złota od Raffy
(100 zwykłych bełtów starczy, a przy specjalnych bełtach nawet mniej)

Od Chel'Draka mamy znów mocne Duale pod zręczność
Odpowiedz

Gdzie są te paczki z węglem w starej kopalni? Szukam i szukam a znalazłem tylko jeden obok pieca przy którym pracował Wąż
Odpowiedz

@Tizgar mówiłeś że max repa u złodziei w R1 to 19 to czemu ja kuźwa mam 30?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości