Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

(08-06-2018, 23:56)wedka napisał(a):  Okej, w ten sposób kradnę, ale to strasznie czasochłonne. Zależy mi na okradaniu przez dialog każdej osoby, da się tu tak w końcu czy nie?

Lepsze poprzez skradanie wkoncu cos nowego nie ma za latwo ::P   byc moze cos w opcjach trzeba ustawic

TEN TYP TAK MA
Odpowiedz

(08-06-2018, 23:56)wedka napisał(a):  Okej, w ten sposób kradnę, ale to strasznie czasochłonne. Zależy mi na okradaniu przez dialog każdej osoby, da się tu tak w końcu czy nie?

Chyba można wyłączyć i id tego momentu będzie okej. Oczywiście na poziomie legendarnym nie można owej opcji wyłączyć.
Odpowiedz

Pytanie mam, orientuje się ktoś ile potrzebuje golda na nauczenie się runy strzała ognia? Zrobiłem dwa zadania z próby ognia, a stoję z teoretycznie najłatwiejszym, bo nie wiem ile muszę uzbierać siana. Cały czas jest info "za mało złota".
Odpowiedz

(09-06-2018, 00:26)saiz napisał(a):  Pytanie mam, orientuje się ktoś ile potrzebuje golda na nauczenie się runy strzała ognia? Zrobiłem dwa zadania z próby ognia, a stoję z teoretycznie najłatwiejszym, bo nie wiem ile muszę uzbierać siana. Cały czas jest info "za mało złota".

Gram nekromantą, ale zakładając, że to odpowiednik mojej strzały, to 2-3k
Odpowiedz

(09-06-2018, 00:26)saiz napisał(a):  Pytanie mam, orientuje się ktoś ile potrzebuje golda na nauczenie się runy strzała ognia? Zrobiłem dwa zadania z próby ognia, a stoję z teoretycznie najłatwiejszym, bo nie wiem ile muszę uzbierać siana. Cały czas jest info "za mało złota".

pewnie 2-3k plus 10-15PN
Odpowiedz

(08-06-2018, 23:01)SokoL_xD napisał(a):  
(08-06-2018, 22:38)pawelek115 napisał(a):  
(08-06-2018, 21:52)SokoL_xD napisał(a):  1. Gdy rozmawiam z Ur-Thrallem o Światyni Śniącego mowi że to "nie moja sprawa". Co trzeba zrobić?
2. Gdzie znajduje się książka dla Hosh-Nara?
3. Lepiej oddać list Ur-Karassa Garondowi czy zanieść do Orków?

1. Questy dla orków z najważniejszym zabiciem demona na bagnach, które zleca szaman,
a następnie Ul-Thrall wpuszcza do kopalni (Retoryka minimum 50)
Dopiero po zabiciu demona na dolnym poziomie w kopalni żelaza Ul-thrall pozwala wejść do ŚŚ.

2. Szaman Hosh-Nar zleca 3 questy. Książka, totemy, demon na bagnach. Książka jest w wieży Xardasa.
Nie jestem pewien skoro zakończyłeś zbyt pospiesznie quest "Najemnik orków", by wejść do Ul-Thralla czy teraz szaman zleci Tobie po książce kolejne questy z totemami i demonem, ale chyba tak.

3. Ur-Karras daje nam 4 questy. Jeśli list nie oddasz szamanowi w klanie skały to pewnie Ur-Karras nie da Tobie questa nr 3 i 4.

W której wieży? W starej w GD byłem wcześniej i pózniej oddawałem jakieś książki Gallahadowi...

W wieży Xardasa w GD, gdzie poznaliśmy go w Gothic 1 i było trzeba pokonać 3 golemy.
(Nie tej zatopionej jego starej wieży do której daje tobie klucz do skrzyni z 1 tomem kronik Stonnosa z questa Wyprawa Magów ognia)
Książka wabi się "Obrona wysp południowych" i jest ukryta w biblioteczce.
Czasem między książkami są ukryte fanty w grze.
Odpowiedz

Jak pobije wszystkich najemników w 3rodziale nic sie nie zjebie :P?
Odpowiedz

Na 3 Kręgu Magi runy robi się z tym kamienie runicznych zwykłych czy normalnych? I jak zdobyć sztabke rudy ?
Odpowiedz

(09-06-2018, 10:19)PatrykQ2 napisał(a):  Na 3 Kręgu Magi runy robi się z tym kamienie runicznych zwykłych czy normalnych? I jak zdobyć sztabke rudy ?

Jeśli nie chcesz się uczyć od Węża wytapiania za 13PN, wykonaj questa dla Kharima, a da Ci on Sztabke Magicznej Rudy.
Odpowiedz

Gdzie znajdę księżycowy kamień, jeden zdobyłem na pustyni adanosa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości