Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

1. Gdy rozmawiam z Ur-Thrallem o Światyni Śniącego mowi że to "nie moja sprawa". Co trzeba zrobić?
2. Gdzie znajduje się książka dla Hosh-Nara?
3. Lepiej oddać list Ur-Karassa Garondowi czy zanieść do Orków?
Odpowiedz

(08-06-2018, 20:26)Minerqk napisał(a):  Ok, dzięki. Teraz mam inny problem, dołączyłem do Bractwa i poszedłem do Khorinis robić zadanie dla Parveza, ale ani Regis, ani Valentino nie mają żadnego dialogu co do tego questa. Czy to wina tego, że uprzednio wykonalem zadanie Valentina na list polecajacy dla Gallahada? A jeśli tak to czy da się to jakoś naprawić?

tłumaczyłem to już trzy cholerne razy i jeszcze nikt nie załapał jak to zrobić? O.o

tak swoją drogą ktoś może kojarzy to co Gilian/Asmal gra na scenie o 17? :D
Odpowiedz

Po oddaniu części do statku piratów Skip mówił o możliwości popłynięcia gdzieś z nimi, to jest jakaś kolejna lokacja z potworami, czy taki sobie do picu dialog?
Odpowiedz

Bedzie to w goetji już było to pisane :P

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

(08-06-2018, 21:52)SokoL_xD napisał(a):  1. Gdy rozmawiam z Ur-Thrallem o Światyni Śniącego mowi że to "nie moja sprawa". Co trzeba zrobić?

1. Questy dla orków z najważniejszym zabiciem demona na bagnach, które zleca szaman,
a następnie Ul-Thrall wpuszcza do kopalni (Retoryka minimum 50)
Dopiero po zabiciu demona na dolnym poziomie w kopalni żelaza Ul-thrall pozwala wejść do ŚŚ.

2. Szaman Hosh-Nar zleca 3 questy. Książka, totemy, demon na bagnach. Książka jest w wieży Xardasa.
Nie jestem pewien skoro zakończyłeś zbyt pospiesznie quest "Najemnik orków", by wejść do Ul-Thralla czy teraz szaman zleci Tobie po książce kolejne questy z totemami i demonem, ale chyba tak.

3. Ur-Karras daje nam 4 questy. Jeśli list nie oddasz szamanowi w klanie skały to pewnie Ur-Karras nie da Tobie questa nr 3 i 4.
Odpowiedz

Ofc ze list dajemy garandowi nie dość ze lepsze nagrody to jeszcze po zabiciu posłańca brak konsekwencji i dodatkowy ukryty questa z lepszymi nagrodami

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

(08-06-2018, 22:38)pawelek115 napisał(a):  
(08-06-2018, 21:52)SokoL_xD napisał(a):  1. Gdy rozmawiam z Ur-Thrallem o Światyni Śniącego mowi że to "nie moja sprawa". Co trzeba zrobić?

1. Questy dla orków z najważniejszym zabiciem demona na bagnach, które zleca szaman,
a następnie Ul-Thrall wpuszcza do kopalni (Retoryka minimum 50)
Dopiero po zabiciu demona na dolnym poziomie w kopalni żelaza Ul-thrall pozwala wejść do ŚŚ.

2. Szaman Hosh-Nar zleca 3 questy. Książka, totemy, demon na bagnach. Książka jest w wieży Xardasa.
Nie jestem pewien skoro zakończyłeś zbyt pospiesznie quest "Najemnik orków", by wejść do Ul-Thralla czy teraz szaman zleci Tobie po książce kolejne questy z totemami i demonem, ale chyba tak.

3. Ur-Karras daje nam 4 questy. Jeśli list nie oddasz szamanowi w klanie skały to pewnie Ur-Karras nie da Tobie questa nr 3 i 4.

W której wieży? W starej w GD byłem wcześniej i pózniej oddawałem jakieś książki Gallahadowi...
Odpowiedz

Mógłby ktoś mi dokładnie wytłumaczyć jak to jest z tą kradzieżą? Przy wyłączonej AST w opcjach mogę okraść tylko kilku imiennych z klucza, przy włączonej muszę się skradać. Ktoś pisał, że da się okradać z dialogów wszystkich imiennych i nieimiennych, ale nie wiem jak to włączyć. Wiem że było to poruszane nie raz ale nie mogę znaleźć dokładnej odpowiedzi.
Odpowiedz

(08-06-2018, 23:40)wedka napisał(a):  Mógłby ktoś mi dokładnie wytłumaczyć jak to jest z tą kradzieżą? Przy wyłączonej AST w opcjach mogę okraść tylko kilku imiennych z klucza, przy włączonej muszę się skradać. Ktoś pisał, że da się okradać z dialogów wszystkich imiennych i nieimiennych, ale nie wiem jak to włączyć. Wiem że było to poruszane nie raz ale nie mogę znaleźć dokładnej odpowiedzi.

Podchodzisz do NPC skradajac sie od tylu i wciskasz PPM na skradaniu :P

TEN TYP TAK MA
Odpowiedz

Okej, w ten sposób kradnę, ale to strasznie czasochłonne. Zależy mi na okradaniu przez dialog każdej osoby, da się tu tak w końcu czy nie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości