Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Zrobiłby ktoś rozpiskę nowych czarów jak one działają? Jak stary czar uległ zmianie tez można by zrobić
Odpowiedz

(08-06-2018, 20:29)Tizgar napisał(a):  Jest to możliwe ale jest to strata expa i pnow :P
Moze ci braknac 2 zgód  czyli raffa i barema wymagają r2 jednakże zgoda dragomira wymusza na tobie 60% w kuszy gdy komuś to nie po drodze to moze odpuścić ta zgodze strata 100 expa do przeżycia w zamiana za nie marnowanie pn w kusze

W r1  nawet jak gramy pod 2h i kusze wydawanie 50% na kusze to waste pn czy nawet więcej zależnie od poziomu trudności

Akurat w moim przypadku jako strażnik miejski na poziomie normalnym nie odczułem wbicia 60% kuszy jako marnotrawstwo ponieważ bardzo przyjemnie mi się grało z kuszą od połowy r1 (szczególnie zabijanie golemów z kuszy). Dlatego mi pasowało zrobienie tego questa u Dragomira i wygranie zakładu z Falkiem.
Odpowiedz

Nic ci to nie dało po za strata expa od barema i raffa :P

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

(08-06-2018, 20:26)Minerqk napisał(a):  Ok, dzięki. Teraz mam inny problem, dołączyłem do Bractwa i poszedłem do Khorinis robić zadanie dla Parveza, ale ani Regis, ani Valentino nie mają żadnego dialogu co do tego questa. Czy to wina tego, że uprzednio wykonalem zadanie Valentina na list polecajacy dla Gallahada? A jeśli tak to czy da się to jakoś naprawić?

Ponawiam i proszę o pomoc, bez tego nie mogę ruszyć niczego do przodu smutajka
Odpowiedz

(08-06-2018, 21:04)Minerqk napisał(a):  
(08-06-2018, 20:26)Minerqk napisał(a):  Ok, dzięki. Teraz mam inny problem, dołączyłem do Bractwa i poszedłem do Khorinis robić zadanie dla Parveza, ale ani Regis, ani Valentino nie mają żadnego dialogu co do tego questa. Czy to wina tego, że uprzednio wykonalem zadanie Valentina na list polecajacy dla Gallahada? A jeśli tak to czy da się to jakoś naprawić?

Rozmawiasz z Regisem na temat straży miejskiej, potem o Valentino i Lordzie Andre, bijesz Valentiono wracasz do Regisa, dajesz pierścień Coragonowi, używasz niepamięci na Valentino i mówisz mu, że chyba mu się tu nie podoba, czy on tu nie pasuje ogólnie coś w tym stylu i prowadzisz go do Ball Parveza, tyle.
Odpowiedz

(08-06-2018, 21:18)Xenon napisał(a):  

Rozmawiasz z Regisem na temat straży miejskiej, potem o Valentino i Lordzie Andre, bijesz Valentiono wracasz do Regisa, dajesz klucz Coragonowi, używasz niepamięci na Valentino i mówisz mu, że chyba mu się tu nie podoba, czy on tu nie pasuje ogólnie coś w tym stylu i prowadzisz go do Ball Parveza, tyle.

Problem w tym, że wcześniej pobiłem Regisa dla Valentino przy okazji jego questa i teraz ani Valentino, ani Regis nie ma u mnie dialogu.
Odpowiedz

(08-06-2018, 21:21)Minerqk napisał(a):  

Rozmawiasz z Regisem na temat straży miejskiej, potem o Valentino i Lordzie Andre, bijesz Valentiono wracasz do Regisa, dajesz klucz Coragonowi, używasz niepamięci na Valentino i mówisz mu, że chyba mu się tu nie podoba, czy on tu nie pasuje ogólnie coś w tym stylu i prowadzisz go do Ball Parveza, tyle.

Problem w tym, że wcześniej pobiłem Regisa dla Valentino przy okazji jego questa i teraz ani Valentino, ani Regis nie ma u mnie dialogu.

Może rzuć niepamięć na Regisa, nie wiem ogólnie to nie wiem po co było wykonywać opcjonalnego questa dla 200 expa i punktu retoryki wiedząc, że może dołączy się do Bractwa
Odpowiedz

(08-06-2018, 21:24)Xenon napisał(a):  
(08-06-2018, 21:21)Minerqk napisał(a):  

Może rzuć niepamięć na Regisa, nie wiem ogólnie to nie wiem po co było wykonywać opcjonalnego questa dla 200 expa i punktu retoryki wiedząc, że może dołączy się do Bractwa

Nie wiedziałem, że Valentino i Regis będą mieli znaczenie przy dołączaniu do Bractwa, bo pierwszy raz tą frakcją przechodzę Returninga, a co do niepamięci - nie działa.
Odpowiedz

To nie ma żadnego znaczenia Minerąk :)

Pobić można zarówno Regisa i Valentino. Oba questy wykonać.

Pobijesz Valentino bez świadków (noc gdy wraca z karczmy do domu) w krzakach przy schodach do górnego miasta.
A następnego dnia pojawi się dialog u Regisa. Oczywiście zakładam, że dostałeś questa od Parveza z przyprowadzeniem nowej osoby, gdy dałeś mu jointa od Oruna.
Odpowiedz

(08-06-2018, 21:37)pawelek115 napisał(a):  To nie ma żadnego znaczenia Minerąk :)

Pobić można zarówno Regisa i Valentino. Oba questy wykonać.

Pobijesz Valentino bez świadków (noc gdy wraca z karczmy do domu) w krzakach przy schodach do górnego miasta.
A następnego dnia pojawi się dialog u Regisa. Oczywiście zakładam, że dostałeś questa od Parveza z przyprowadzeniem nowej osoby, gdy dałeś mu jointa od Oruna.

Tak, dostałem tego questa i właśnie lecę sprawdzić czy masz rację!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości