Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

(05-06-2018, 13:07)Diarra1909 napisał(a):  
(05-06-2018, 12:26)BishopBS napisał(a):  
(05-06-2018, 12:19)Diarra1909 napisał(a):  Witam wszystkich.

Mam dwa pytania odnośnie rozgrywki :).

W pierwszym chodzi o zadanie od Baal Perveza. Wydaje mi się, że go sobie zbugowałem, ale mogę się mylić. Otóż wiem, iż w tym zadaniu chodzi o przyprowadzenie Baalowi gościa o nazwie Valentino (czytałem, że trzeba porozmawiać z Regisem, potem Coragonem a następnie o północy pobić Valentina i rzucić na niego zaklęcie Niepamięć). Problem tkwi w tym, iż owszem miałem misję o pobiciu Valentina, lecz kompletnie o niej zapomniałem i po pewnym czasie otrzymałem misję od Valentina aby pobić Regisa (miałem problem z misją od Gallahada z listami promującymi go i myślałem, że Valentino będzie przydatny w tym zadaniu lecz się myliłem :D). I jak się można domyślić pobiłem tego Regisa, zgarnąłem list promujący Gallahada. I teraz stoję w martwym punkcie, ponieważ nie mam w ogóle opcji dialogowej z Valentino (będąc o północy u Coragona), starałem się go i tak pobić, lecz po rzuceniu czaru Niepamięć nic się kompletnie nie dzieje (mam ten sam dialog jak przed pobiciem go). I mam teraz pytanko, czy właśnie zbugowałem sobie to zadanie? Trochę byłoby nie fajnie, bo właśnie zostały mi tylko 2 misje aby dołączyć do Strażników Świątynnych - chyba, że nie trzeba tego wykonać aby do nich dołączyć? Byłbym wdzięczny za pomoc :).

W drugim pytaniu chodzi o kopanie żelaza. Czy macie może jakąś skuteczną metodę na to? Mam 50% wydobywania (bo w pierwszym rozdziale tylko tyle można zdobyć? Czy coś pominąłem?). Na 100% zmęczenia jestem w stanie wydobyć około 50 grudek żelaza, idę spać na 10h i znowu około 50 grudek - więcej już nie jestem w stanie, ponieważ Beziemu nie chce się już spać <śpioch>. I tu rodzi się pytanko, czy istnieje jakaś inna metoda wydobywania tego? Tym moim sposobem trochę zajmie wbicie 10 siły u Harada :D.

Z góry dziękuję bardzo za pomoc! :)

1. po pobiciu Valentina idź jeszcze raz zagadać z Regisem i Coragonem powinno zadziałać
2. nie ma innego sposobu

@aazaran19 na legendzie nie zrobisz hybrydy w ogóle jak chcesz duale to inwestujesz tylko w zręke siłę masz najwyżej z bonusów

Niestety nie mam w ogóle opcji dialogowej z Regisem...

może przez to że wcześniej pobiłeś go dla Valentina bo normalnie po pobiciu Valentina szło się do Regisa mówiąc że daliśmy Valentinowi po pysku dostawaliśmy pierścień z którym szło się do Coragona który z kolei mówił nam że Valentino nie miał jak zapłacić i też dał mu po pysku dzięki czemu wręczamy mu pierścień może właśnie to musiałeś zrobić by mieć dialog z Valentinem

a i mam pytanie gdzie jest Nocny Łowca? i czy spotkać go można tylko w nocy?
Odpowiedz

@BishopBS nocny łowca jest questem od ktoregos z mysliwych i pojawia sie dopiero po wzieciu questa. Nocny lowca jest w kotlinie lestera niezaleznie od godziny.
Odpowiedz

(05-06-2018, 14:11)Konter napisał(a):  @BishopBS nocny łowca jest questem od ktoregos z mysliwych i pojawia sie dopiero po wzieciu questa. Nocny lowca jest w kotlinie lestera niezaleznie od godziny.

no to ale mi kotlina przy farmie Lobarta kuźwa.. a ja biegam za tym bydlęciem jak kretyn w tym lesie gdzie byli orkowie i tej drugiej gdzie wolałbym jednak nie iść ;-;

to teraz inne pytanie.. jak go zabić? :D
Odpowiedz

Dostanę gdzieś 1PN za prawie free? Jakaś książka w R1?
Odpowiedz

(05-06-2018, 14:50)Mr. Satan napisał(a):  Dostanę gdzieś 1PN za prawie free? Jakaś książka w R1?

bossy ewentualnie w skarbcu klasztoru jest jedna książka która daje 2 PN
Odpowiedz

(05-06-2018, 15:00)BishopBS napisał(a):  
(05-06-2018, 14:50)Mr. Satan napisał(a):  Dostanę gdzieś 1PN za prawie free? Jakaś książka w R1?

O, i to jest dobre. Książka. Bo mam 24 PN, a na magię potrzeba 35 PN. Dwa levele do wbica to za dużo, jak już mam 14. Katorga tym magiem :D
Odpowiedz

(05-06-2018, 15:02)Mr. Satan napisał(a):  

O, i to jest dobre. Książka. Bo mam 24 PN, a na magię potrzeba 35 PN. Dwa levele do wbica to za dużo, jak już mam 14. Katorga tym magiem :D

jakbym nie wiedział.. najgorsze jest to że niektóre mobki są immune na dany rodzaj zaklęć i jest się w czarnej dupie :v ale bossy dość łatwo schodzą w każdym razie te pierwsze.. Lucka zabij sobie (quest od opiekuna) dostaniesz 2 PN a jest banalny do ubicia bo masz gościa do pomocy który robi całą robotę na rybogłowa 3x goblin ze zwoju (runy nie polecam bo żre 35 many) i po kłopocie w drugim rozdziale jest trochę goblinów bossów Kamieniołap też jest dość prosty bo wystarczy się wdrapać na skałę na przejściu przy tych schodach w dół.. w drugim rozdziale za 15PN u xardasa masz regen many która się przydaje no i Xardas za 5 ektoplazmy da ci runę zniszczenia ożywieńca więc też nie musisz się uczyć jej tworzenia od Galahada.. tylko ta niewrażliwość całkowita na niektóre obrażenia jak np. Nocny łowca ma wyjebambo na zaklęcia ofensywne nekromanty :v
Odpowiedz

Jest jakiś sposób na te imienne trolle przy Słonecznym Kręgu? Jednego zabiłem używając zmniejszenia, a 2 pozostałym jak zejdzie HP na 2500 odrazu odnawia im się na full. Próbowałem 4 razy, i 4 razy przy 2.5k hp się odnawia lul.
Odpowiedz

(05-06-2018, 15:16)SokoL_xD napisał(a):  Jest jakiś sposób na te imienne trolle przy Słonecznym Kręgu? Jednego zabiłem używając zmniejszenia, a 2 pozostałym jak zejdzie HP na 2500 odrazu odnawia im się na full. Próbowałem 4 razy, i 4 razy przy 2.5k hp się odnawia lul.

Te trolle musisz zbić oba do 2.5k hp a potem dopiero je dobijać
Odpowiedz

(05-06-2018, 15:15)BishopBS napisał(a):  
(05-06-2018, 15:02)Mr. Satan napisał(a):  

jakbym nie wiedział.. najgorsze jest to że niektóre mobki są immune na dany rodzaj zaklęć i jest się w czarnej dupie :v ale bossy dość łatwo schodzą w każdym razie te pierwsze.. Lucka zabij sobie (quest od opiekuna) dostaniesz 2 PN a jest banalny do ubicia bo masz gościa do pomocy który robi całą robotę na rybogłowa 3x goblin ze zwoju (runy nie polecam bo żre 35 many) i po kłopocie w drugim rozdziale jest trochę goblinów bossów Kamieniołap też jest dość prosty bo wystarczy się wdrapać na skałę na przejściu przy tych schodach w dół.. w drugim rozdziale za 15PN u xardasa masz regen many która się przydaje no i Xardas za 5 ektoplazmy da ci runę zniszczenia ożywieńca więc też nie musisz się uczyć jej tworzenia od Galahada.. tylko ta niewrażliwość całkowita na niektóre obrażenia jak np. Nocny łowca ma wyjebambo na zaklęcia ofensywne nekromanty :v

Gdzie jest ten opiekun? Bo generalnie udupiłem z Daronem, tak to nie miałbym problemu z PN. Jeden level jeszcze wbiję, ale dwa bez czarowania to za dużo ;-; 
Na Rybogłowa jeszcze many muszę więcej, zwoje to nie problem. W sumie mogłem iść w 2h zamiast 1h, bo kostur :/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości