Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Możesz w ustawieniach wyłączyć animowane okna przez co szybciej kopiesz, w drugim rozdziale Grimes nauczy cie do 100% wydobycia, zdobywaj wytrzymałość i tyle :)

Odpowiedz

(05-06-2018, 12:19)Diarra1909 napisał(a):  Witam wszystkich.

Mam dwa pytania odnośnie rozgrywki :).

W pierwszym chodzi o zadanie od Baal Perveza. Wydaje mi się, że go sobie zbugowałem, ale mogę się mylić. Otóż wiem, iż w tym zadaniu chodzi o przyprowadzenie Baalowi gościa o nazwie Valentino (czytałem, że trzeba porozmawiać z Regisem, potem Coragonem a następnie o północy pobić Valentina i rzucić na niego zaklęcie Niepamięć). Problem tkwi w tym, iż owszem miałem misję o pobiciu Valentina, lecz kompletnie o niej zapomniałem i po pewnym czasie otrzymałem misję od Valentina aby pobić Regisa (miałem problem z misją od Gallahada z listami promującymi go i myślałem, że Valentino będzie przydatny w tym zadaniu lecz się myliłem :D). I jak się można domyślić pobiłem tego Regisa, zgarnąłem list promujący Gallahada. I teraz stoję w martwym punkcie, ponieważ nie mam w ogóle opcji dialogowej z Valentino (będąc o północy u Coragona), starałem się go i tak pobić, lecz po rzuceniu czaru Niepamięć nic się kompletnie nie dzieje (mam ten sam dialog jak przed pobiciem go). I mam teraz pytanko, czy właśnie zbugowałem sobie to zadanie? Trochę byłoby nie fajnie, bo właśnie zostały mi tylko 2 misje aby dołączyć do Strażników Świątynnych - chyba, że nie trzeba tego wykonać aby do nich dołączyć? Byłbym wdzięczny za pomoc :).

W drugim pytaniu chodzi o kopanie żelaza. Czy macie może jakąś skuteczną metodę na to? Mam 50% wydobywania (bo w pierwszym rozdziale tylko tyle można zdobyć? Czy coś pominąłem?). Na 100% zmęczenia jestem w stanie wydobyć około 50 grudek żelaza, idę spać na 10h i znowu około 50 grudek - więcej już nie jestem w stanie, ponieważ Beziemu nie chce się już spać <śpioch>. I tu rodzi się pytanko, czy istnieje jakaś inna metoda wydobywania tego? Tym moim sposobem trochę zajmie wbicie 10 siły u Harada :D.

Z góry dziękuję bardzo za pomoc! :)

1. po pobiciu Valentina idź jeszcze raz zagadać z Regisem i Coragonem powinno zadziałać
2. nie ma innego sposobu

@aazaran19 na legendzie nie zrobisz hybrydy w ogóle jak chcesz duale to inwestujesz tylko w zręke siłę masz najwyżej z bonusów
Odpowiedz

(05-06-2018, 12:05)Macieej napisał(a):  Jak sie dostać do Kopalni Orków? Zrobiłem questy dla Ur Karrasa wszystkie, myśliwemu dałem kieł, Z Ur Thralem pogadałem ale nic mi ciekawego nie powiedział, a ten szaman pod areną po oddaniu mu książki i rozmowie z Xardasem nie ma dla mnie kolejnego questa ;/

Szaman od orków daje 3 questy. Z książką z wieźy Xardasa, z modlitwą do 4 totemów i zabiciem demona na bagnie. Po zagadaniu do dowódcy orków na bagnie można poprosić Ul-Thralla o pomoc w zabiciu tego demona.
PO wszystkim Ul-Thrall wpuszcza do kopalni orków. (50 Retoryki i odpowiedni dialog musisz wybrać)
Odpowiedz

Książką z wieży Xardasa? A nie ten kunszt obrony południowców a potem tylko pogadać z Xardasem?

Odpowiedz

(05-06-2018, 12:26)BishopBS napisał(a):  
(05-06-2018, 12:19)Diarra1909 napisał(a):  Witam wszystkich.

Mam dwa pytania odnośnie rozgrywki :).

W pierwszym chodzi o zadanie od Baal Perveza. Wydaje mi się, że go sobie zbugowałem, ale mogę się mylić. Otóż wiem, iż w tym zadaniu chodzi o przyprowadzenie Baalowi gościa o nazwie Valentino (czytałem, że trzeba porozmawiać z Regisem, potem Coragonem a następnie o północy pobić Valentina i rzucić na niego zaklęcie Niepamięć). Problem tkwi w tym, iż owszem miałem misję o pobiciu Valentina, lecz kompletnie o niej zapomniałem i po pewnym czasie otrzymałem misję od Valentina aby pobić Regisa (miałem problem z misją od Gallahada z listami promującymi go i myślałem, że Valentino będzie przydatny w tym zadaniu lecz się myliłem :D). I jak się można domyślić pobiłem tego Regisa, zgarnąłem list promujący Gallahada. I teraz stoję w martwym punkcie, ponieważ nie mam w ogóle opcji dialogowej z Valentino (będąc o północy u Coragona), starałem się go i tak pobić, lecz po rzuceniu czaru Niepamięć nic się kompletnie nie dzieje (mam ten sam dialog jak przed pobiciem go). I mam teraz pytanko, czy właśnie zbugowałem sobie to zadanie? Trochę byłoby nie fajnie, bo właśnie zostały mi tylko 2 misje aby dołączyć do Strażników Świątynnych - chyba, że nie trzeba tego wykonać aby do nich dołączyć? Byłbym wdzięczny za pomoc :).

W drugim pytaniu chodzi o kopanie żelaza. Czy macie może jakąś skuteczną metodę na to? Mam 50% wydobywania (bo w pierwszym rozdziale tylko tyle można zdobyć? Czy coś pominąłem?). Na 100% zmęczenia jestem w stanie wydobyć około 50 grudek żelaza, idę spać na 10h i znowu około 50 grudek - więcej już nie jestem w stanie, ponieważ Beziemu nie chce się już spać <śpioch>. I tu rodzi się pytanko, czy istnieje jakaś inna metoda wydobywania tego? Tym moim sposobem trochę zajmie wbicie 10 siły u Harada :D.

Z góry dziękuję bardzo za pomoc! :)

1. po pobiciu Valentina idź jeszcze raz zagadać z Regisem i Coragonem powinno zadziałać
2. nie ma innego sposobu

@aazaran19 na legendzie nie zrobisz hybrydy w ogóle jak chcesz duale to inwestujesz tylko w zręke siłę masz najwyżej z bonusów

Niestety nie mam w ogóle opcji dialogowej z Regisem...
Odpowiedz

(05-06-2018, 13:00)Macieej napisał(a):  Książką z wieży Xardasa? A nie ten kunszt obrony południowców a potem tylko pogadać z Xardasem?

Właśnie o tej książce mówię. A niby gdzie ją znalazłeś jak nie w wieży Xardasa z Gothic 1 w biblioteczce ?
Nic nie rozmawiałem na ten temat z Xardasem.

Co do szamana orków to być może, jeśli zakończyłeś quest "Najemnik orków" z reputacją, a nie wziąłeś kolejnych questów od szamana to już Tobie nie da ich. Nie wiem jak to jest. Ja najpierw pobrałem wszystkie questy, a dopiero później zakończyłem "Najemnik orków", gdy zostały do zrobienia dwa questy w mieście:
Super Kusza i z zabiciem demona, bo z tym ostatnim orkowie przecież mogą pomóc.
Odpowiedz

Ale muszę się jakoś dostać do Kopalni xd

Odpowiedz

Zabij demona i wróć do Ul-Thralla mając 50 Retoryki. Powiedz w dialogach, że masz informacje o paladynach.

Mam wrażenie, że za późno poszedłem na pustynię Adanosa.
Po wyczyszczeniu obozu sekty na bagnach, kopalni żelaza, skończeniu wątku Asasynów, świątyni Śniącego,
Doliny Cieni okazuje się, że pustynia Adanosa jest coś za łatwa.

W sumie w Returning 2.0 na HARD najtrudniejsi moim zdaniem wrogowie to bossowie nieumarli kapłani z kosturami. Podobnie jak w Gothic 3 na HARD z Community patch 1.75 na alternatywnym balansie,
gdzie też byli najtrudniejsi. Zarówno atak kosturem piorunujący jak i czary.
A G3 z CP 1.75 oraz Quest pack 4 w miejscu, gdzie była zbroja Łowców smoków umieścili ich trzech na raz i
nawet nie szło się nigdzie schować.
W Returning 2.0 za to mają bardzo dużo życia, także mega mocne kombosy kosturami i silne czary.
Dotychczas znalazłem ich trzech w grze:
-w wieży na szczycie nad przystanią na nowym terenie Khorinis. Ma 20000HP
-w dolinie Cieni i pilnuje krwi demona. Ma 20000HP Zabić go łatwo z kuszy wspinając się na kamień
-na pustyni Adanosa w wieży. Ma 25000HP

Przykładowo w dolinie Cieni smok Azgalor 75000HP oraz pan cienia lord Dakat 45000HP czy demon z kopalni żelaza 30000HP są łatwiejsi do ubicia dla mnie od tych kapłanów.
Odpowiedz

Tak też zrobie

Odpowiedz

(05-06-2018, 11:11)Psimek napisał(a):  
(04-06-2018, 21:26)Tizgar napisał(a):  Pierścień ofc 15 siłą i zręczność panie ze świeca lepszego szukać :P
sumarycznie on same zwiększa dmg duali aż o 30 :)

Tak zrobiłem a tych paladynów to usypiam zwojem snu bugujac i okradam i wpada zreka.. Idzie jakoś sprawdzić ile okradlem osób żeby za dużo nie okraść i mieć na późniejsze rozdziały ludzi ?

Moge wiedziec o co chodzi z tym bugowaniem  snu. Bo jesli to jest to o czym mysle to moze sie przydac. :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości