Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

(05-06-2018, 00:27)Tizgar napisał(a):  oni i tak cie będą chyba atakować nawet w zbroi

znalazlem sposob, zeby ich okraść. Jak tracą aggro to mozna do nich sie podkrasc i kadzieżą ast.
Odpowiedz

(05-06-2018, 01:27)Toushirou napisał(a):  1. Jak mogę zwiększyć wytrzymałość? Zostałem własnie strażnikiem świątynnym i chciałem założyć lekki pancerz, a tu proszę, muszę mieć 150pkt wytrzymałości a mam 120 obecnie.
2. Jak już zostałem tym strażnikiem świątynnym, to jak warto kupować pancerze i do jakiego poziomu ulepszać?

Naucz się eliksiru wytrzymałości i następnie pojawi się możliwość nauki eliksiru na zwiększanie max wytrzymałości z szczawiu królewskiego i trollestu.
Gdy znajdziesz mutagen podbij wartość eliksiru z +1 na +2 lub +3 w zależności czy znajdziesz mały czy duży mutagen. Warto zawsze trzymać niewykorzystany eliksir każdego rodzaju,
bo trochę tych mutagenów jest w modyfikacji.

Ja nigdy nie ulepszałem Lekkiej zbroi świątynnej w ogóle mimo, że można przekuć do pięć razy.
Lepiej w 2 rozdziale korzystać z Ciężkiej zbroi bandyty od Thorusa po 1 walce z Krukiem i ją przekuć.
A później możesz mieć też zbroję Magnata Gomeza z zamku w GD za wyprowadzenie Cliffa z zamku.

Na początku 3 rozdziału masz dostęp do Średniej zbroi świątynnej i ją przekułem od razu 5 razy.
Uczy Darrion w Klasztorze Zmiennokszłatnych w GD (w Gothic 1 tam z Gornem zdobywałeś kamień ogniskujący)
Darrion jest na górze, trzeba wejść po drabinach. Najpierw trzeba nauczyć się przekuwać opaski w obozie bractwa w Khorinis u kowala)
Później w 3 rozdziale masz zbroję najemnika orków - gorsza ochroną przed ogniem i magią, a lepsza od broni
By ją zdobyć trzeba najpierw zdobyć Ulu-Mulu, porobić questy na reputacje orków w ich mieście.
Zabić demona na bagnach w dawnym obozie sekty z Gothic 1, dostać się do kopalni żelaza orków pod ich miastem i na dolnym poziomie kopalni zabić kolejnego demona, a następnie w Świątyni Śniącego zabić Nekromantę. Wtedy Ul-Thrall da Tobie zbroję Najemnika Orków. W niej nie tylko nie atakują ciebie orkowie,
ale też orkowe psy, wargi i możesz kraść orkowe skrzynie. Będziesz miał też dostęp do Doliny Cieni,
gdzie masz kolejnego questa od wodza orków i tam zdobyć możesz zbroję Egzekutora z lepsza ochroną od obrażeń siecznych/obuchowych nawet od Zbroi Najemnika orków.
Później mocniejszą zbroję dostaniesz w 5 rozdziale jak zrobisz questy dla 10 opiekunów.
To trzeba skończyć w 5 rozdziałach.
A najmocniejszą zbroję będziesz miał w 7 rozdziale - Ciężką zbroję świątynną, którą przekuwasz też 5 razy
(05-06-2018, 04:09)Necro59 napisał(a):  Pobiłem Kruka, pogadałem z Ashtarem, potem Saturasem. I co dalej? Kto da mi kolejne polecenia? Czy to dopiero zatrybi mi w 3 rozdziale?

Po walce z krukiem na piedestałach nie tylko jest kamień do aktywacji portalu, by dostać się do kamiennej pantery i Ashtara, ale też masz kamienną tabliczkę. Musisz ją spróbować przeczytać. Pojawi się wpis w dzienniku i wtedy pogadaj z Ashtarem - będziesz mógł kontynuować wątek Kruka.
Odpowiedz

1.Ile kosztuje pn ten eliksir wytrzymalosci?

2. Czy moze mi ktos wyjasnic sprawę z progami sila/zrecznosc. Chce zrobic postac typowo pod duale taka hybtyde i pytanie jak rozwijac sile / zreke zeby stracic jak najmniej pn a podniesc oba do mozliwie najwiekszych wartosci.
Odpowiedz

Zależy na jakim poziomie trudności grasz. Na Legendarnym i Hard Hybrydy nie zrobisz, by mieć dużo zarówno siły i zręczności. Na Normal pewnie jest to możliwe, bo masz więcej PN. A na Easy 100% pewne, że zrobisz.
Odpowiedz

(04-06-2018, 21:26)Tizgar napisał(a):  Pierścień ofc 15 siłą i zręczność panie ze świeca lepszego szukać :P
sumarycznie on same zwiększa dmg duali aż o 30 :)

Tak zrobiłem a tych paladynów to usypiam zwojem snu bugujac i okradam i wpada zreka.. Idzie jakoś sprawdzić ile okradlem osób żeby za dużo nie okraść i mieć na późniejsze rozdziały ludzi ?
Odpowiedz

(05-06-2018, 11:05)pawelek115 napisał(a):  Zależy na jakim poziomie trudności grasz. Na Legendarnym i Hard Hybrydy nie zrobisz, by mieć dużo zarówno siły i zręczności. Na Normal pewnie jest to możliwe, bo masz więcej PN. A na Easy 100% pewne, że zrobisz.

Obczaj tizgara save z 2 rozdziału . 400 zręka 120 siła... W drugim rozdziale bez zrobionego lasu i pustyni... Dzik.
Odpowiedz

Jak sie dostać do Kopalni Orków? Zrobiłem questy dla Ur Karrasa wszystkie, myśliwemu dałem kieł, Z Ur Thralem pogadałem ale nic mi ciekawego nie powiedział, a ten szaman pod areną po oddaniu mu książki i rozmowie z Xardasem nie ma dla mnie kolejnego questa ;/

Odpowiedz

Opłaca się nauczyć regeneracji wytrzymałości?
Odpowiedz

(05-06-2018, 11:05)pawelek115 napisał(a):  Zależy na jakim poziomie trudności grasz. Na Legendarnym i Hard Hybrydy nie zrobisz, by mieć dużo zarówno siły i zręczności. Na Normal pewnie jest to możliwe, bo masz więcej PN. A na Easy 100% pewne, że zrobisz.

Nie chodzi mi o totalna hybryde by miec powiedzmy po 300 sily zreki tylko wlasnie jakas kombinacje tych statystyk by sumarycznie byly jak największe jak najmniejszym kosztem.
Jbc gram na legendzie. Na normalu nie pytałbym sie o takie rzeczy.
Odpowiedz

Witam wszystkich.

Mam dwa pytania odnośnie rozgrywki :).

W pierwszym chodzi o zadanie od Baal Perveza. Wydaje mi się, że go sobie zbugowałem, ale mogę się mylić. Otóż wiem, iż w tym zadaniu chodzi o przyprowadzenie Baalowi gościa o nazwie Valentino (czytałem, że trzeba porozmawiać z Regisem, potem Coragonem a następnie o północy pobić Valentina i rzucić na niego zaklęcie Niepamięć). Problem tkwi w tym, iż owszem miałem misję o pobiciu Valentina, lecz kompletnie o niej zapomniałem i po pewnym czasie otrzymałem misję od Valentina aby pobić Regisa (miałem problem z misją od Gallahada z listami promującymi go i myślałem, że Valentino będzie przydatny w tym zadaniu lecz się myliłem :D). I jak się można domyślić pobiłem tego Regisa, zgarnąłem list promujący Gallahada. I teraz stoję w martwym punkcie, ponieważ nie mam w ogóle opcji dialogowej z Valentino (będąc o północy u Coragona), starałem się go i tak pobić, lecz po rzuceniu czaru Niepamięć nic się kompletnie nie dzieje (mam ten sam dialog jak przed pobiciem go). I mam teraz pytanko, czy właśnie zbugowałem sobie to zadanie? Trochę byłoby nie fajnie, bo właśnie zostały mi tylko 2 misje aby dołączyć do Strażników Świątynnych - chyba, że nie trzeba tego wykonać aby do nich dołączyć? Byłbym wdzięczny za pomoc :).

W drugim pytaniu chodzi o kopanie żelaza. Czy macie może jakąś skuteczną metodę na to? Mam 50% wydobywania (bo w pierwszym rozdziale tylko tyle można zdobyć? Czy coś pominąłem?). Na 100% zmęczenia jestem w stanie wydobyć około 50 grudek żelaza, idę spać na 10h i znowu około 50 grudek - więcej już nie jestem w stanie, ponieważ Beziemu nie chce się już spać <śpioch>. I tu rodzi się pytanko, czy istnieje jakaś inna metoda wydobywania tego? Tym moim sposobem trochę zajmie wbicie 10 siły u Harada :D.

Z góry dziękuję bardzo za pomoc! :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości