Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Witam :) 

W naszym kraju Gothic odniósł wielki sukces. Grę pokochały miliony, a dzięki licznym modom tytuł ten wciąż trzyma się zaskakująco dobrze. Chciałbym wam, jednak polecić modyfikacje do innej, również bardzo klimatycznej gry, jaką jest ... S.T.A.L.K.E.R. Pierwsza odsłona S.T.A.L.K.E.R.-a ( Cień Czarnobyla ) ma już 13 lat. Mody do tej gry zaczęły być tworzone zaraz po jej premierze. Do dwóch następnych części ( Czyste Niebo oraz Zew Prypeci ) także powstały liczne modyfikacje. 

Czemu o tym piszę ? Cóż.. Większość graczy, którzy zetknęli się z serią S.T.A.L.K.E.R., nie ma pojęcia, o istnieniu licznych modyfikacji do niej. I nie mam na myśli tutaj modów graficznych. Ich jest również bardzo wiele, ale są tytuły, które oferują całkowicie nową fabułę. Niektóre z nich ( za przykład mogę podać " Narodnaja Solianka "  ) są niezwykle rozbudowane, a ich ukończenie może niektórym zająć nawet kilka tygodni. 

Oczywiście bardzo wiele z tych tytułów jest dostępnych w języku polskim. Nasze forum od 10 lat ( StalkerTeam ) pracuje nad spolszczeniami. Chcielibyśmy was gorąco zachęcić do zapoznania się z tymi licznymi produkcjami. Zapraszamy: https://stalkerteam.pl/

Jednocześnie dziękuję administratorowi Bractwa Spolszczenia ( Quasch ) za wyrażenie zgody na polecenie naszej strony. Aczkolwiek nie chodzi nam o zwykłą reklamę. Chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób mogło zagrać w liczne modyfikacje po polsku  :) ‌ 

Na naszym forum mamy specjalny temat poświęcony modom do serii Gothic. Jeżeli ktoś z was chciałby zareklamować swojego moda to śmiało: 
https://stalkerteam.pl/topic/10093-gothic-modyfikacje/ 
Oczywiście u nas odnajdziecie jedynie krótkie opisy modów do Gothica. Wszelkie linki prowadzą na forum BractwoSpolszczenia. 

Podsumowując. Gothic i S.T.A.L.K.E.R. to dwa odmienne światy, ale dzięki modom oba tytuły wciąż Żyją. Oby jak najdłużej :)


Załączone pliki Obrazki
   

[Obrazek: spineSignature.php?name=Agrael&language=Polish]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
S.T.A.L.K.E.R. - przez Fletcher - 13-10-2020, 15:00
RE: S.T.A.L.K.E.R. - przez Blizna - 13-10-2020, 16:43
RE: S.T.A.L.K.E.R. - przez Fletcher - 13-10-2020, 19:48
RE: S.T.A.L.K.E.R. - przez Fletcher - 05-10-2021, 17:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości