Bractwo Spolszczenia

Pełna wersja: S.T.A.L.K.E.R.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam :) 

W naszym kraju Gothic odniósł wielki sukces. Grę pokochały miliony, a dzięki licznym modom tytuł ten wciąż trzyma się zaskakująco dobrze. Chciałbym wam, jednak polecić modyfikacje do innej, również bardzo klimatycznej gry, jaką jest ... S.T.A.L.K.E.R. Pierwsza odsłona S.T.A.L.K.E.R.-a ( Cień Czarnobyla ) ma już 13 lat. Mody do tej gry zaczęły być tworzone zaraz po jej premierze. Do dwóch następnych części ( Czyste Niebo oraz Zew Prypeci ) także powstały liczne modyfikacje. 

Czemu o tym piszę ? Cóż.. Większość graczy, którzy zetknęli się z serią S.T.A.L.K.E.R., nie ma pojęcia, o istnieniu licznych modyfikacji do niej. I nie mam na myśli tutaj modów graficznych. Ich jest również bardzo wiele, ale są tytuły, które oferują całkowicie nową fabułę. Niektóre z nich ( za przykład mogę podać " Narodnaja Solianka "  ) są niezwykle rozbudowane, a ich ukończenie może niektórym zająć nawet kilka tygodni. 

Oczywiście bardzo wiele z tych tytułów jest dostępnych w języku polskim. Nasze forum od 10 lat ( StalkerTeam ) pracuje nad spolszczeniami. Chcielibyśmy was gorąco zachęcić do zapoznania się z tymi licznymi produkcjami. Zapraszamy: https://stalkerteam.pl/

Jednocześnie dziękuję administratorowi Bractwa Spolszczenia ( Quasch ) za wyrażenie zgody na polecenie naszej strony. Aczkolwiek nie chodzi nam o zwykłą reklamę. Chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób mogło zagrać w liczne modyfikacje po polsku  :) ‌ 

Na naszym forum mamy specjalny temat poświęcony modom do serii Gothic. Jeżeli ktoś z was chciałby zareklamować swojego moda to śmiało: 
https://stalkerteam.pl/topic/10093-gothic-modyfikacje/ 
Oczywiście u nas odnajdziecie jedynie krótkie opisy modów do Gothica. Wszelkie linki prowadzą na forum BractwoSpolszczenia. 

Podsumowując. Gothic i S.T.A.L.K.E.R. to dwa odmienne światy, ale dzięki modom oba tytuły wciąż Żyją. Oby jak najdłużej :)
Witam, sam mogę polecić MISERY - moda do Zew Prypeci.
To prawda. Misery jest dość ciekawy modem, aczkolwiek mocno '' oklepanym ". Wielu ludzi próbuje go ukończyć, ponieważ wprowadza do gry sztukę Survivalu. Poziom trudności znacząco podwyższono względem podstawki, a ilość nowych przedmiotów może na początku rozgrywki nieco przytłoczyć, ale jak się dłużej posiedzi przy tym tytule, to szybko się człowiek odnajdzie w okrutnym świecie Zony. 

Dwa zrzuty z mojej gry w Misery. Jakoś rok temu kończyłem tego moda. Muszę przyznać, że dość klimatyczny. 
https://imgur.com/KnzjsFe
https://imgur.com/wUzluz7
Witam serdecznie !  shy

Mam pytanie do osób, które zajmują się dubbingiem. 
Poszukujemy kogoś, kto użyczy swojego głosu lektorowi, do intra pewnej modyfikacji na platformie Zewu Prypeci. 
Wiecie, o ile z dubbingiem w modach do Gothica można się często spotkać, to niestety w modyfikacjach do S.T.A.L.K.E.R.-a jest to rzadkość.  W przypadku tego konkretnego moda to jakieś 2-3 minuty pracy, a więc jeżeli ktoś byłby chętny nam pomóc, to bylibyśmy bardzo, ale to bardzo wdzięczni  :)

Wymagania ? 18 lat. 

Osoby chętne proszę o kontakt poprzez PW.