Bractwo Spolszczenia

Pełna wersja: Acces Violation G2NK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Otóż gdy przechodzę ze świata np. Khorinis GD to mi wywala Acces Violation. Dzieje się tak podczas gry w G2 VarusBikerEdition lub UnBalance, dodam też że gram razem z dx11. Wszystko poinstalowane patche, fixy itp. Mody są zainstalowane ze Spine. Gothiczek oczywiście oryginalny.
A tu specyfikacja mojego lapka:
Intel i5-8265U 1.6GHz
8GB Ram
Nvidia GeForce MX250 2gb
Windows 10 Home 64 bit
Pamiętam, że jakieś texturepacki powodowały ten problem. Albo może masz za dużo modów poinstalowanych?
Textur nie mam żadnych ale nawet jak miałem sam mod unbalance to też mi wywalało. Nie wiem spróbuje zrobić reinstalla wszystkiego może pomoże.
Po reinstallu wszystko działa nie wiem dlaczego mimo, że wcześniej robiłem też a problem był nadal.
Problem nadal pojawia sie na nowo.
Musiałeś coś źle zrobić, tyle chyba każdy z nas wie. Może zainstaluj jeszcze raz od nowa wszystko i upewnij się, że wszystko jest na swoim miejscu. Możliwe, że o czymś zapomniałeś lub włożyłeś w inne miejsce plik a teraz ci błąd wyskakuje. Ja bym proponował deinstalować grę i zainstalować wszystko od porządku, jeśli już grałeś w gierkę i masz save to sobie skopiuj żeby nie musieć grać od nowa i do dzieła. Może pyknię. Upewnij się również, czy działa ci poprawie systempack, player-kit i inne programy.
Jak mówiłem fixy i inne dobrze zainstalowane, a mody są ze Spine wiec nie wiem co się dzieje. Chyba, że jest jakaś kolejność instalacji.
Odkryłem dziwną zależność. Za każdym razem gdy zrobie reinstala mogę przejść przez światy ale dlaczego wtedy mogę przejść to już nie wiem. Ale po dłuższym czasie problem wraca
A próbowałeś grać bez spine?
Niestety ale bez Spine nie mogę zainstalować unbalance ponieważ na Internecie nie ma już plików do pobrania A bardzo mi się modyfikacja podoba.
Stron: 1 2