Bractwo Spolszczenia

Pełna wersja: Gothic 3 CM+QP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Odnośnie Gothica 3 - mam wersję steamową,
Zainstalowałem Community Patcha z zewnątrz 1.75(Próbowałem raz ze steama, po wejściu w właściwości, beta i patch),
Zainstalowałem Quest Packa, najnowsza wersja Polska wersja na steam
Zainstalowałem Update Packa 1.75,
Zainstalowałem Content moda 3.1,(bez konsekwencji)
No i teraz pojawiają się schody, po włączeniu gry, jest menu z content moda, w tle jest napisane, że jest niby quest pack, update pack, wchodzę do gry wszystko działa, nowości są, ALE nie ma moich towarzyszy, tj. Angara, Laresa, Lee są tylko Ci z podstawki gothica, nie dostaje dodatkowych questow jakie powinienem dostawać z quest packa, starszy wioski nic nowego mi nie daje, ale są nie zdubingowane kwestie i widać jakby mówił o jakimś zadaniu ale nic nie dostaje, tak samo po pójsciu do buntownikow, a wg solucji już nowe questy powinny się pojawić.
Czym jest to spowodowane, brakiem konsekwencji? mam też wyłączony ten nowy balans.
Odpaliłem sobie jakiegoś youtubera z tymi modami i u niego normalnie wszyscy są, szukałem ale nikt nie wspominał o takim problemie, może popełniam jakiś oczywisty błąd ale najciemniej zawsze pod latarnią, jeśli macie jakieś pomysły, proszę o pomoc.
Cześć @Nuxemo
O ile pamiętam, to te dodatki są właśnie domeną Konsekwencji. Łatwo to poznać już w Ardei po nowych postaciach jak Tristan, ale skoro odznaczyłeś tę opcję, to co się dziwić. 
A dubbing do tego nie powstał i najpewniej nie powstanie, więc będziesz musiał się przyzwyczaić do czytania dialogów.
Postacie typu Lee, Angar pojawiają się po instalacji Konsekwencji.
(31-12-2018, 18:14)Quasch napisał(a): [ -> ]Cześć @Nuxemo
O ile pamiętam, to te dodatki są właśnie domeną Konsekwencji. Łatwo to poznać już w Ardei po nowych postaciach jak Tristan, ale skoro odznaczyłeś tę opcję, to co się dziwić. 
A dubbing do tego nie powstał i najpewniej nie powstanie, więc będziesz musiał się przyzwyczaić do czytania dialogów.

(31-12-2018, 19:17)Hudof napisał(a): [ -> ]Postacie typu Lee, Angar pojawiają się po instalacji Konsekwencji.

Kurde szkoda trochę bo te konsekwencje są trochę meh, dzięki za odpowiedź, podziałało.
A tak przy okazji @Quasch, nie było pomysłów, żeby zdubingować kiedyś te mody? tak z ciekawości
Pomysł pomysłem, ale same myśli są nic niewarte. Jeszcze kilka lat temu może miałoby to rację bytu, kiedy RobeN robił zbiórkę, ale teraz to nie ma za bardzo sensu.
Wiecie co, byłbym chętny ogarnąć dubbing do tych największych dodatków, tylko ktoś by mi musiał pomóc wydzielić te wszystkie dialogi.
Mimo że w przypadku G1 i G2 jesteśmy starymi wyjadaczami, to G3 nadal jest dla nas czarną magią, a nie mam czasu ani chęci samemu się w to zagłębiać, bo najpewniej innego projektu do G3 już nie będzie.
Nasz jedyny mod z dubbingiem to był LCTM, ale tam odbywało się to na zasadzie podmiany, a tutaj potrzebujemy kogoś naprawdę wprawionego, bo konieczne będą zmiany skryptowe także w SVM, bez których nie możemy się obejść.
Swego czasu RobeN organizował zbiórkę, byleby tylko pozyskać oryginalnych aktorów. Ja mówię: Nie, to cholerstwo trzeba nagrać od nowa, bo to jest jakaś paranoja, żeby aż trzech z czterech naszych najlepszych przyjaciół obsadzać jednym aktorem (tak, tylko polska wersja tak ma). Mogę zaproponować to, co już nagraliśmy do Świata Skazańców, Edycji Rozszerzonej i Returninga:

Gorn
Lester
Milten
Diego
Pewnie najtrudniej z tego wszystkiego będzie się przemóc do nowego Diego, głównie dlatego, że jest to jedna z nielicznych postaci, która ma tego samego aktora przez wszystkie części, aczkolwiek jest duże prawdopodobieństwo, że ogarniemy sobie sesję w tym roku z Adamem Baumanem, więc moglibyśmy to machnąć za jednym zamachem. Tylko mówię, ktoś by mi musiał te teksty wydzielić. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę o kontakt.