Bractwo Spolszczenia

Pełna wersja: Co zrobić aby nie zepsuć sobie gry.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
A gdzie ten Holgier cały się znajduje? xD
Holger. W klasztorze.
(06-07-2018, 16:04)Quasch napisał(a): [ -> ]Holger. W klasztorze.

Dzięki  :D
Dodaj że trzeba skończyć wszystkie zadania (np. "Zaginieni bez wieści") z Jerganem (czy jak on tam miał, ten myśliwy co się go pierwszy raz spotykało przy przełęczy a potem przy jednej z kopalni) przed 4 rozdziałem, bo wtedy przychodzą tam orkowie i on znika.

Edit: I żeby nie robić całego wątku z Opiekunami przed miastem orków, bo mój kolega przechodzi grę Nekromantą i dopiero w 4 rozdziale, kiedy to skończył Opiekunów postanowił robić miasto orków i nie dostaje od Hosh-Nara zadania "Mroczne Rytuały", pomimo że wykonał wszystkie pozostałe oraz nie otrzymał zadania "Władcy Smoków" (prawdopodobnie przez to że je zabił)
Co dokładnie powoduje odmowienie Dagothowi w wieży Xardasa? Cały wątek Opiekunów znika?
(01-08-2018, 12:19)Banmin napisał(a): [ -> ]Co dokładnie powoduje odmowienie Dagothowi w wieży Xardasa? Cały wątek Opiekunów znika?
TAK
Oprócz tego nie będziesz mógł zdobyć najlepszej kuszy.
(01-08-2018, 14:21)wiwir napisał(a): [ -> ]
(01-08-2018, 12:19)Banmin napisał(a): [ -> ]Co dokładnie powoduje odmowienie Dagothowi w wieży Xardasa? Cały wątek Opiekunów znika?
TAK
Oprócz tego nie będziesz mógł zdobyć najlepszej kuszy.

Tracisz też mase expa, spoko zadania, jak grasz wojem kozacki pancerz pod sile lub pod zręke, jak magiem to szate i nauke kregow innej sciezki
Nie dołączajcie do magów przed dołączeniem do gildii złodziei bo zepsujecie sobie grę.
(01-08-2018, 18:46)Moltres napisał(a): [ -> ]Nie dołączajcie do magów przed dołączeniem do gildii złodziei bo zepsujecie sobie grę.

O tym to juz ktoś mówił zeby najpierw dołączyć do pobocznych gildii a później to głównej.
W tym pierwszym poście, co jest rozpisane wszystko mogę zaczynać nową grę bez obaw, że znowu coś zepsuje? Dzięki za odpowiedź
Stron: 1 2 3 4 5