Bractwo Spolszczenia

Pełna wersja: Co zrobić aby nie zepsuć sobie gry.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Przydałaby się aktualizacja :3
A masz jakis pomysl co mozna jeszcze dodac.
te a o jaką miksturę dla Farima ci chodzi?
nie wiem
nie chodziło tu aby o zupę?
Czyli to, co wypisane jest w 1 poście, to wszystko, co może nam uniemożliwić przejście czegoś?
No to jedyne jakie znam ktore powoduja jakies komplikacje. Jesli znajde inne albo ktos podrzuci to dodam narazie jest git chyba. Jesli ktos ma jakis pomysl smialo pisac.
Mały tip do zadania Żywy lub Martwy
Gdy zapomnimy wziąć listów gończych i zaczniemy zabijać bandytów to żeby nie stracić nagrody, czyli całkiem fajnego miecza 1h (150 obrażeń) to mi się udało zrobić tak że miałem w ekwipunku głowę ostatniego bandyty jaki mi został (Dextera), wziąłem listy, przeczytałem tylko ten dot. Dextera i oddałem Lordowi Andrzejowi i mi zaliczyło questa i dostałem mieczyk :)
(01-07-2018, 21:25)aazaran19 napisał(a): [ -> ]No to jedyne jakie znam ktore powoduja jakies komplikacje. Jesli znajde inne albo ktos podrzuci to dodam narazie jest git chyba. Jesli ktos ma jakis pomysl smialo pisać(02-07-2018, 11:03)wiwir napisał(a): [ -> ]
(01-07-2018, 21:25)aazaran19 napisał(a): [ -> ]No to jedyne jakie znam ktore powoduja jakies komplikacje. Jesli znajde inne albo ktos podrzuci to dodam narazie jest git chyba. Jesli ktos ma jakis pomysl smialo pisac.

1-Napisaleś
ROZDZIAL 2


JAK NIE POPSUĆ WĄTKU Z MIASTEM ORKÓW.

Po zdobyciu ulu mulu otwiera nam sie droga do miasta orków.
Nie wolno nam udawać się do Ur-Thralla przed zakończeniem questa "Najemnik orków", w którym będziemy musieli zdobyć ponad 80 punktów reputacji u orków zeby uzyskać dostęp do Ur-Thrall. Podchodzimy do wszystkich orków i bierzemy wszelkie możliwe zadania. Najważniejsze 3 questy są od szamana Khosh-Nara a konkretniej ostatni "Mroczne Rytuałały". Trzeba iść do starego obozu Bractwa Śniącego i zabić demona. To zadanie musi zostać wykonane przed ukończeniem questa "Orkowy najemnik" i uzyskaniem dostępu do Ur-Thralla.

Jak wykonać "Mroczne Rytuałały".  Bagno zabija mnie a "Odporność na trucizny " uczy Nrozas w lesie assasynów.

2 -O co chodzi z kopcami rudy - Kiedy można wyciąć  wszystkich orków ?

Xenon -napisał
W 7 rozdziale masz zadanie na zrobienie 10 pancerzy dla myśliwych, Wilk sprzedaje ci klucz do skrzyni za 5k, a ty otwierasz skrzynię w leżu lodowego smoka i uczysz się schematu :
Mniemam że jest to ważne -nie należy sprzedawać płytek. Dopisz do poradnika.


Nie zabijamy przywódcy Klanu Wysokiej Skały, jest on potrzebny do zrobienia zadania z uwolnieniem Ducha Wody
1. No to chyba logiczne ze kontynuowac ten watek mozemy po lesie assasynow czyli w r3. Tutaj chodzi o to aby aktywowac to zadanie przed ukonczeniem najemnika orkow.

2.Jesli zaczales warek orkow to Po jego ukonczeniu.

A co do tych plytek to dodane.
Stron: 1 2 3 4 5