Bractwo Spolszczenia

Pełna wersja: [R2.0] Ciekawostki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
łatwy
(28-05-2018, 08:54)vaiper napisał(a): [ -> ]łatwy

pozwól że nie skomentuje ale polecę ci przeczytać raz jeszcze to co napisałem o tym osiągnięciu
Nie jestem pewien ale chyba nie wszystkie osiągnięcia wyskakują, tzn. są zaliczone ale nie ma o nich informacji na ekranie. Są za to wyświetlane w statystykach, przy niektórych osiągnięciach wyskakuje mi też exp za nie ale też nie przy wszystkich... Nie wiem czy to jakiś bug czy tak to ma działać ale przynajmniej ja tak mam.
(28-05-2018, 10:22)abcy napisał(a): [ -> ]Nie jestem pewien ale chyba nie wszystkie osiągnięcia wyskakują, tzn. są zaliczone ale nie ma o nich informacji na ekranie. Są za to wyświetlane w statystykach, przy niektórych osiągnięciach wyskakuje mi też exp za nie ale też nie przy wszystkich... Nie wiem czy to jakiś bug czy tak to ma działać ale przynajmniej ja tak mam.

raczej informacja nie pojawia się przez to że wykonujesz np. jakąś animację albo coś w tym stylu prawdą jest też to że nie wszystkie osiągnięcia są do zdobycia na niższych poziomach trudności
(28-05-2018, 09:32)BishopBS napisał(a): [ -> ]
(28-05-2018, 08:54)vaiper napisał(a): [ -> ]łatwy

pozwól że nie skomentuje ale polecę ci przeczytać raz jeszcze to co napisałem o tym osiągnięciu

napisałeś "gram na legendzie jakby więc nie wiem jak jest na niższych poziomach trudności"

powtórzę jeszcze raz co napisałeś

"nie wiem jak jest na niższych poziomach trudności"

Więc już się tak nie mądrzyj...
Grafika zerżnięta z Guild Wars 2 xD[Obrazek: Z0dPBEB.jpg]
Quest Bagienne ziele dla Balama który otrzymujemy podczas questa zaginieni nowicjusze jest najlepszym questem w grze pod względem expa w nagrodę za jego zrobienie.
W tym momencie gry ja dla przykładu miałem 428 zielska 3 schowałem bo vatrasowi będzie potrzebne, dając mu 425 zielska zainkasowałem 21250 expa
Jesli to my dobijemy demona luciana dostaniemy dodatkowo 1 pkt doświadczenia :)
Nie wiem czy występuje to dla każdej gildii, ale rozmawiając z Pyrokarem i Xardkiem o naprawie Oka ładnie prezentują znane wszystkim dissy na Xardasa/Pyrokara od Kistru. Jestem bardzo mile zaskoczony, świetny pomysł, dziękuję twórcom spolszczenia ogromnie heart heart heart
Jak ktos sie zastanawia jak nabic pierwsze pkt alchemi to można zdobyc z 5-6 pkt na mieszaniu tytoniu. Należy miec wyuczony conajmniej 1 eliksir zeby pkt zostaly dodane.
Jak ktos nie gra magiem polecam robic tyton miodowy dla abuidn... tego wróżbity, dla expa można oddac grzybowy dla dara i ziolowy dla ogrodnika po jednym za free exp.
Stron: 1 2 3 4