Bractwo Spolszczenia

Pełna wersja: Błędy i bugi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Bardzo się staraliśmy, byście dostali jak najbardziej dopieszczoną wersję i zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, jednak jeśli dalej natkniecie się na jakiś większy błąd lub coś w tym rodzaju, dajcie znać tutaj, a pomyślimy ewentualnie o patchu dla przyszłych graczy.
Nie wiem jak to dokładnie działa, ale zakładanie i zdejmowanie kosturów z premią many odejmuje nam maksymalną manę tak długo aż będziemy mieli jej zero.
Mowa o kosturach dostępnych u Goraxa.
Gamebreaking bug dla ludzi grających jako Mag Ognia.
W kwestii cieniostwora to ja bym mimo wszystko traktował to na tę chwilę jako swego rodzaju smaczek aniżeli jakąś główną atrakcję. Mocno pobugowany niestety dalej jest. Zgłaszaliśmy w trakcie testów to i owo, no ale niestety dalej nie jest tak, jak być powinno. Widocznie jakaś grubsza sprawa.
Trawę popier*oliło
https://imgur.com/CZJIu6B
Na dworze irdorath na skrzyniach obok statku mamy 3 mikstury zręczności liczę to jako bug ;p

https://zapodaj.net/0bb0bd45ecaa8.png.html
(04-11-2017, 10:37)Lotek napisał(a): [ -> ]Na dworze irdorath na skrzyniach obok statku mamy 3 mikstury zręczności liczę to jako bug ;p

https://zapodaj.net/0bb0bd45ecaa8.png.html

Czyś ty grał w ogóle w podstawkę, panie Lotek? :o
W podstawce masz jedno a tam masz 3.
W podstawce potrafiło być tam z jakiegoś powodu i 10.
Nie zdarzyło mi się nigdy 10 tylko 1 zawsze miałem :D
Było by wspaniale gdybyście dodali do notatnika wymagania odnośnie ulepszania zbroi.
Doline znalazłem pod koniec gry, wiec do ulepszenia mam tylko jadną zbroje(nie wiem jak w pozsotałych) ale nie moge bo nie wiem jakie składniki sa potrzebne.
Jest napisane 4 czy 5 bryłek rudy + czarna per.... i dalej uciete a w notatniku tylko info ze od teraz moge ulepszac zbroje.
A tak pozatym to jak sie nauczymy ulepszac zbroje to mozna to zrobić jeszcze raz u tego kowala. Nie wiem czy jak sie drugi raz nauczymy czy to coś zmienia(napisałem bo jesli nie to strata punktów)
Stron: 1 2 3 4